Zbiórka Nikita prosi o pomoc! - zdjęcie główne

Nikita prosi o pomoc!

0 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Nikita trafiła do nas z bytomskiej kopalni. Nie wiadomo jak się tam znalazła, na pewno nie urodziła się w tym miejscu. Jest oswojoną i proludzką kotką. Na kopalni nie miała schronienia, ani karmiciela, który mógłby o nią zadbać. Mrozy mocno osłabiły jej zdrowie. Na pyszczku ma pozostałości po niedawnym urazie, nie wiemy, czy skądś spadła czy ktoś zrobił jej krzywdę. Zgłoszono nam również, że miała zaburzenia równowagi - spadła ze skrzyni transformatorowej, na której spała. Nikita musiała zostać zdiagnozowana, dlatego trafiła na leczenie stacjonarne do lecznicy weterynaryjnej. W tym momencie jest już po pierwszych badaniach krwi, które wykazały bardzo podwyższone parametry wątrobowe i stan zapalny. Mamy nadzieję, że wdrożone leczenie szybko przyniesie efekt. Kotka ma apetyt i o ile jej stan się nie pogorszy, pod koniec tygodnia zostanie zakwaterowana w domu tymczasowym, gdzie będzie kontynuowane leczenie. Nikicie będą potrzebne kroplówki, kolejne badania krwi, testy FIV/Felv, leki m. in. na zregenerowanie wątroby, dobra (być może specjalistyczna) karma. 

Fundacja ma pod opieką kilkanaście kotów w domach tymczasowych, opiekuje się kilkudziesięcioma kotami wolno żyjącymi, które w zimowym okresie chorują częściej i jedzą więcej, co ma odzwierciedlenie w rosnących kosztach.

Bardzo prosimy o wsparcie leczenia Nikity, na zdjęciach widać, że życie jej nie rozpieszczało - mimo to kotka nie przestała kochać ludzi. Pomóżcie Nikicie wrócić do zdrowia i cieszyć się życiem!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij