Zbiórka Nikodem potrzebuje naszej pomocy - miniaturka zdjęcia

Nikodem potrzebuje naszej pomocy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nikodem potrzebuje naszej pomocy - zdjęcie główne

Nikodem potrzebuje naszej pomocy

11 016 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

3-letni Nikodem od urodzenia zmaga się z chorobą Canavan. Jest to zwyrodnienie gąbczaste układu nerwowego, spowodowane nieprawidłowym działaniem genu chłopca, w wyniku czego w jego organizmie zbiera się kwas, który niszczy osłonki mielinowe w mózgu. Z powodu tych nieprawidłowości mózg chłopca się nie rozwija. 

Nikodem nie mówi, nie chodzi, nie siedzi, nie trzyma stabilnie głowy, nie potrafi chwycić zabawek, ani się nimi pobawić. Wodzi słabo wzrokiem za zabawkami. Choroba Nikodema charakteryzuje się tym, że dzieci są całkowicie leżące. Natomiast Nikoś wszystko rozumie i bardzo lubi przebywać z najbliższymi oraz z innymi dziećmi. Uśmiecha się i okazuje zainteresowanie, śmieje się.

Nikoś w maju 2023 przyjął eksperymentalną terapię genową w Bostonie, jednak aby była efektywna, to konieczna jest intensywna, nieustanna rehabilitacja chłopca. Potrzebny jest mu również sprzęt rehabilitacyjny, m.in. wózek i specjalistyczne krzesełko. Wstępnie obliczone koszty na najbliższy czas, to około 150 000 zł.

Nikoś potrzebuje naszego wsparcia.

Z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc!

Nikodem jest podopiecznym Fundacji Akuratna.
100% zebranej kwoty zostanie przekazane na pomoc chłopcu.
Portal pomagam.pl również nie pobiera prowizji od zebranych środków.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    16.07.2024
    16.07.2024

    Wszystkiego dobrego!

11 016 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 110

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina - awatar
Karolina
10
Bożka - awatar
Bożka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sebastian - awatar
Sebastian
500
Karolina - awatar
Karolina
50
Darek - awatar
Darek
50
Marcin - awatar
Marcin
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij