Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Nikusia - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny Nikusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Nikusia - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny Nikusia

3 766 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Ja - awatar

Barbara Ja

Organizator zbiórki

Kochani :)


8 listopada wyjezdzamy na kolejny turnus do Zabajki. Jestem bardzo zadowolona, że cele  które sobie założyłam powoli się spełniają:)

To dzięki Wam w dużej mierze, dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie realizować nasze wyjazdy. 

Ci co znają nas osobiście wiedzą, że Nikodem ruszył z kopyta :-) dziś najchetniej zakleiła bym mu buzię tyle mówi:) ale to tylko dzięki terapii w jego cudownym przedszkolu i dzięki naszym wyjazdom:) Masa ludzi włożyła ogrom pracy w tego małego człowieczka by funkcjonował jak dziś.  

Aktualnie lecimy z terapią dalej nie odpuszczamy, nie spoczywamy na laurach, trzeba dalej gonić rówieśników. 

2.5 roku temu zakładałam jako mama wiele celów,  miałam masę marzeń związanych z Nikusiem, dziś wiem, że nie jedne się już spełniły a do innych dojdziemy wspólnie  RAZEM ❤❤❤❤❤❤❤


Kochani :-) 

Niedawno 24 marca wróciliśmy z Nikusiem z turnusu z Zabajki . Nie sądziłam, że będzie on jednym z najmłodszych uczestników turnusu. Zajęcia zaczynaliśmy o godzinie 8, kończyliśmy o 14:45. Mój mały szkrab dzielnie pracował na terapiach, jedne lubił bardziej, inne mniej, ale konsekwentnie nie zabierałam go z żadnej, nie działa się mu nigdzie żadna krzywda.

Ruszyła u nas trochę mowa, choć w dalszym ciągu Nikuś musi uczęszczać na terapię. Poniżej wstawię Wam plan jego zajęć podczas turnusu: 

Nawiązaliśmy wiele ciekawych znajomosci, poznaliśmy wielu interesujących ludzi, moim marzeniem jest, żeby Nikodem na turnusy jeździł co roku. 

Zakładam nową zbiórkę, bo wierzę, że nasze wyjazdy chociaż troszkę sprawią, że Nikuś będzie robił dalsze postępy. Zbieramy już na dwa kolejne wyjazdy w listopadzie i w marcu po nowym roku o ile się uda :-) 

„Trzeba uderzać gdzie się da ...” - takie były slowa rodziców, których tam poznałam a rodzic dla dziecka zrobi wszystko ❤️. Dlatego kochani prosimy Was o wasze wsparcie, ja jako mama zrobię wszystko, żeby nasze wyjazdy były regularne a Was kochani zapraszam tych co maja do nas blisko zobaczcie sami jaki Nikuś robi się fajny i kontaktowy a tych, którzy mają do nas daleko bierzcie urlopy i też przyjeżdżajcie 😉.

Ostanie nowe słowa, jakie Nikuś nauczył się mówić to „ kochanie, mamusiu...” , teraz czekam na „ kocham Cię mamo” 😍.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 766 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Ja - awatar

Barbara Ja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Jamiołkowski - awatar
Andrzej Jamiołkowski
20
Krzysztof Balczunas - awatar
Krzysztof Balczunas
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij