Zbiórka dla P.N., ofiary TV na cichy dom - miniaturka zdjęcia

dla P.N., ofiary TV na cichy dom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka dla P.N., ofiary TV na cichy dom - zdjęcie główne

dla P.N., ofiary TV na cichy dom

1 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Niżyński - awatar

Piotr Niżyński

Organizator zbiórki

Chodzi o temat z bloga o nazwie "bandyci Tuska" z końcówką ".com". Dręczenie dźwiękiem z drągów żelbetowych w wyniku permanentnej inwigilacji z winy TV. Od początku 2013 r., a nawet już trochę wcześniej, nie miałem chwili wolnej od hałasu szeptanego (obecnie zwykle z nałożonymi nań wołaniami), strasznie męczącego mózg - nawet 10 sekund przerwy. To przez to, że bandyci polityczny wyremontowali kraj. Natomiast dręczenie przekazem podprogowym zaczęło się późnym 2010 r., a dźwiękiem - było już na jesieni 2011 r. Na forum ww. bloga są zeskanowane zawiadomienia do prokuratury, a nawet korespondencja z kancelarią premiera - wszyscy to lekceważą, w tym biuro poselskie Kaczyńskiego i Tuska, partia SLD, Solidarność, media katolickie itd.

Fotografia pokazuje zdjęcie z jesieni 2012 r. na tle namiotu blokującego promieniowanie elektromagnetyczne, bo też występuje znany problem inwigilowania komputera odbiornikami promieniowania elektromagnetycznego (ekran się wypromieniowywuje i można go zawsze bardzo nawet dokładnie rekonstruować). Taka polityka jest w tym kraju i za granicą (to zapewne przez papistowski amerykanizm), a odwiedziłem krajów wiele w różnych częściach świata. I do tego ten problem wyremontowanych nieruchomości - nie ma jak pomóc i mało kto ma ochotę pomagać!!! PRAWDZIWY DRAMAT


*** Ewentualny nadmiar funduszy (tu zaznaczam: chciałbym zbudować dom w dużym mieście, a nie na wsi, skąd dojazd i dojście zajmują minimum godzinę) zostanie przeznaczony na dobry cel, tj. dofinansowanie portalu www.xp.pl. Politycy od fałszowania wyborów i sondaży (różnych centrów czy ośrodków Badań Opinii, z których centralny jest państwowy) mnie pozbawili prawa jazdy i dlatego długie dojazdy komunikacją zbiorową i dojścia pieszo to jest problem. Poza tym może będzie trzeba się wyprowadzić za granicę na jakiś czas w związku z nagonką przy użyciu lipnych postępowań karnych. ***
Jeśli jakaś fundacja itp. może obsługiwać ten cel w trybie 1%, to proszę napisać przez blog, przyda się taka opcja.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Niżyński - awatar

Piotr Niżyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Pomagacz - mam ten sam problem - awatar
Pomagacz - mam ten sam problem
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij