Zbiórka Pomóżcie nam pomagać! - zdjęcie główne

Pomóżcie nam pomagać!

240 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Od kilku lat jesteśmy grupą młodych ludzi, pełnych zapału, których połączyła jedna wspólna pasja – Motoryzacja. Dzięki niej staliśmy się jedną wielką rodziną. Naszym celem jest nie tylko dobra zabawa, ale także chęć niesienia pomocy innym. Wielokrotnie pokazywaliśmy na co nas stać  i jaka siła tkwi w każdym z nas! Dzięki akcjom charytatywnym  jakie organizowaliśmy, pomogliśmy wielu ludziom, zwierzakom, a przede wszystkim nam otworzyć serca na cierpienie innych. To co do tej pory zrobiliśmy między innymi to: pomoc zwierzakom ze schroniska, zbiórka rzeczy dla domu dziecka, pomoc chorej Asi która dostała szansę na powrót do zdrowia, czy też największa nasza akcja „Misie na Ratunek”- zbiórka pluszowych maskotek dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych. To naprawdę wiele, ale to tylko mała część z tego co mamy jeszcze w planach! Dlatego prosimy o wsparcie naszej organizacji! Abyśmy w dalszym ciągu mogli się rozwijać  i pokazać jak ogromną jesteśmy rodziną i jaka tkwi w nas olbrzymia siła, a przede wszystkim abyśmy mogli realizować nasz główny cel jakim jest pomoc potrzebującym.

 Chcielibyśmy ,aby nasza praca i poświęcony czas nie poszły na marne. Staramy się urozmaicać nasze spoty-niestety bez wsparcia finansowego nie jest to możliwe. Pozyskując środki jesteśmy w stanie działać i nadal pomagać potrzebującym. Całość zebranych środków zostanie przekazana na nasze potrzeby między innymi: cele statusowe, strona www, remont biura, czy zapewnienie atrakcji dla uczestników naszych akcji oraz pomoc potrzebującym dla których robimy akcje charytatywne! Oczywiście pomoc innym jest najważniejszym celem w naszym działaniu ale mamy również kilka innych takich jak: edukacja poprzez różnego rodzaju pokazy ratownicze organizowane przez jednostki OSP z naszego powiatu, integracja-spot jest okazją do poznania nowych osób, rozmowy i spędzenia miło czasu.

Piszą o nas:

 

Nocna Jazda Samochodem Bez Celu to miejsce spotkań wielu zmechanizowanych ludzi, którzy napędzają nasze spoty za każdym razem. Przyjeżdżają samochodami różnych marek ale mimo to nie ma między nimi podziałów- w końcu wszyscy działamy w jakimś konkretnym celu. A właśnie to jest najważniejsze! Dzięki takim ludziom wiemy że warto poświęcać swój czas na organizację takich przedsięwzięć i nadal działać w słusznym celu.

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=8225Pierwszą akcją jaką zorganizowaliśmy była zbiórka prezentów dla Domu Dziecka w Krośnie. Naszej zbiórce towarzyszyły wozy strażackie z pobliskich jednostek, które poprowadziły cały przejazd i rozświetlały drogę alarmowym światłem. Na spocie pojawiło się ponad 350 samochodów z różnych miast i mniejszych miejscowości. Uśmiech wywołany na twarzach dzieci był bezcennym widokiem.

http://krosno112.pl/aktualnosci/inne/item/480-nocna-jazda-samochodem-bez-celu-tym-razem-z-charytatywnym-celem


Morze pluszaków dla poszkodowanych dzieci - Ponad tysiąc maskotek dla poszkodowanych w wypadkach dzieci zebrano podczas akcji "Misie na Ratunek" (30.04). Przytulanki rozdawać będą strażacy i ratownicy medyczni. Część zabawek trafi także do domu dziecka i dziecięcego hospicjum.

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=9595 19 listopada 2016 roku NJSBC obchodziła swoje 3 urodziny. Tradycyjnie świętowaliśmy na parkingu Okrzei 1. Nie zabrakło tortu urodzinowego, pokazów sztucznych ogni i lampionów szczęścia. Kilka dni później pojawiła się cała fotorelacja ze spotu i film. Uczestnicy znów zaskoczyli nas nienaganną frekwencją.


http://www.krosnocity.pl/index.php/kultura/item/16255-trzecie-urodziny-nocnej-jazdy-samochodem-bez-celu-w-krosnie.html


Video:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - awatar

  Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno

  06.04.2017
  06.04.2017

  Już w tą sobotę jedziemy razem dla małego Maciusia!
  Mały Maciuś potrzebuje funduszy na leczenie raz rehabilitację, my pomagamy zbierając nakrętki oraz fundusze.
  Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na fb. Zapraszamy! :)

  www.facebook.com/events/1272634106149681

Komentarze


 • Małgośka - awatar

  Małgośka

  05.04.2017
  05.04.2017

  Jesteście Wspaniali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - awatar

   Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - Organizator zbiórki

   06.04.2017
   06.04.2017

   Dziękujemy za wsparcie :)

 • Katarzyna Kozicka - awatar

  Katarzyna Kozicka

  20.03.2017
  20.03.2017

  oby więcej było takich osób jak Wy :D

  • Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - awatar

   Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - Organizator zbiórki

   21.03.2017
   21.03.2017

   Dziękujemy za wsparcie naszych działań! :)

240 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Iwona - awatar
Iwona
50
Andrzej Dąbczyk - awatar
Andrzej Dąbczyk
50
Małgośka - awatar
Małgośka
50
Katarzyna Kozicka - awatar
Katarzyna Kozicka
50
Aśka - awatar
Aśka
10
Patryk - awatar
Patryk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij