Zbiórka Pomóżcie nam pomagać! - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie nam pomagać!

Zbiórka Pomóżcie nam pomagać! - zdjęcie główne

Pomóżcie nam pomagać!

240 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 


Od kilku lat jesteśmy grupą młodych ludzi, pełnych zapału, których połączyła jedna wspólna pasja – Motoryzacja. Dzięki niej staliśmy się jedną wielką rodziną. Naszym celem jest nie tylko dobra zabawa, ale także chęć niesienia pomocy innym. Wielokrotnie pokazywaliśmy na co nas stać  i jaka siła tkwi w każdym z nas! Dzięki akcjom charytatywnym  jakie organizowaliśmy, pomogliśmy wielu ludziom, zwierzakom, a przede wszystkim nam otworzyć serca na cierpienie innych. To co do tej pory zrobiliśmy między innymi to: pomoc zwierzakom ze schroniska, zbiórka rzeczy dla domu dziecka, pomoc chorej Asi która dostała szansę na powrót do zdrowia, czy też największa nasza akcja „Misie na Ratunek”- zbiórka pluszowych maskotek dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych. To naprawdę wiele, ale to tylko mała część z tego co mamy jeszcze w planach! Dlatego prosimy o wsparcie naszej organizacji! Abyśmy w dalszym ciągu mogli się rozwijać  i pokazać jak ogromną jesteśmy rodziną i jaka tkwi w nas olbrzymia siła, a przede wszystkim abyśmy mogli realizować nasz główny cel jakim jest pomoc potrzebującym.

 Chcielibyśmy ,aby nasza praca i poświęcony czas nie poszły na marne. Staramy się urozmaicać nasze spoty-niestety bez wsparcia finansowego nie jest to możliwe. Pozyskując środki jesteśmy w stanie działać i nadal pomagać potrzebującym. Całość zebranych środków zostanie przekazana na nasze potrzeby między innymi: cele statusowe, strona www, remont biura, czy zapewnienie atrakcji dla uczestników naszych akcji oraz pomoc potrzebującym dla których robimy akcje charytatywne! Oczywiście pomoc innym jest najważniejszym celem w naszym działaniu ale mamy również kilka innych takich jak: edukacja poprzez różnego rodzaju pokazy ratownicze organizowane przez jednostki OSP z naszego powiatu, integracja-spot jest okazją do poznania nowych osób, rozmowy i spędzenia miło czasu.

Piszą o nas:

 

Nocna Jazda Samochodem Bez Celu to miejsce spotkań wielu zmechanizowanych ludzi, którzy napędzają nasze spoty za każdym razem. Przyjeżdżają samochodami różnych marek ale mimo to nie ma między nimi podziałów- w końcu wszyscy działamy w jakimś konkretnym celu. A właśnie to jest najważniejsze! Dzięki takim ludziom wiemy że warto poświęcać swój czas na organizację takich przedsięwzięć i nadal działać w słusznym celu.

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=8225Pierwszą akcją jaką zorganizowaliśmy była zbiórka prezentów dla Domu Dziecka w Krośnie. Naszej zbiórce towarzyszyły wozy strażackie z pobliskich jednostek, które poprowadziły cały przejazd i rozświetlały drogę alarmowym światłem. Na spocie pojawiło się ponad 350 samochodów z różnych miast i mniejszych miejscowości. Uśmiech wywołany na twarzach dzieci był bezcennym widokiem.

http://krosno112.pl/aktualnosci/inne/item/480-nocna-jazda-samochodem-bez-celu-tym-razem-z-charytatywnym-celem


Morze pluszaków dla poszkodowanych dzieci - Ponad tysiąc maskotek dla poszkodowanych w wypadkach dzieci zebrano podczas akcji "Misie na Ratunek" (30.04). Przytulanki rozdawać będą strażacy i ratownicy medyczni. Część zabawek trafi także do domu dziecka i dziecięcego hospicjum.

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=9595 19 listopada 2016 roku NJSBC obchodziła swoje 3 urodziny. Tradycyjnie świętowaliśmy na parkingu Okrzei 1. Nie zabrakło tortu urodzinowego, pokazów sztucznych ogni i lampionów szczęścia. Kilka dni później pojawiła się cała fotorelacja ze spotu i film. Uczestnicy znów zaskoczyli nas nienaganną frekwencją.


http://www.krosnocity.pl/index.php/kultura/item/16255-trzecie-urodziny-nocnej-jazdy-samochodem-bez-celu-w-krosnie.html


Video:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - awatar

  Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno

  06.04.17
  06.04.17

  Już w tą sobotę jedziemy razem dla małego Maciusia! Mały Maciuś potrzebuje funduszy na leczenie raz rehabilitację, my pomagamy zbierając nakrętki oraz fundusze. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na fb. Zapraszamy! :) www.facebook.com/events/1272634106149681

Komentarze


 • Małgośka - awatar

  Małgośka

  05.04.17
  05.04.17

  Jesteście Wspaniali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - awatar

   Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - Organizator zbiórki

   06.04.17
   06.04.17

   Dziękujemy za wsparcie :)

 • Katarzyna Kozicka - awatar

  Katarzyna Kozicka

  20.03.17
  20.03.17

  oby więcej było takich osób jak Wy :D

  • Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - awatar

   Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno - Organizator zbiórki

   21.03.17
   21.03.17

   Dziękujemy za wsparcie naszych działań! :)

240 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Iwona - awatar
Iwona
50
Andrzej Dąbczyk - awatar
Andrzej Dąbczyk
50
Małgośka - awatar
Małgośka
50
Katarzyna Kozicka - awatar
Katarzyna Kozicka
50
Aśka - awatar
Aśka
10
Patryk - awatar
Patryk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij