Zbiórka DrużynaJanina dla osób LGBTQ - miniaturka zdjęcia

DrużynaJanina dla osób LGBTQ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka DrużynaJanina dla osób LGBTQ - zdjęcie główne

DrużynaJanina dla osób LGBTQ

5 352 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Bąk - awatar

Janina Bąk

Organizator zbiórki

Czy wiesz, że 44% osób badanych LGBTQ+ deklarowało poważne objawy depresji w latach 2019-2020, a 55% - myśli samobójcze? Że ponad połowa osób badanych (53%) doświadczyła przestępstwa z nienawiści na tle orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej? Że 36% osób trans doświadczyło w ciągu ostatnich dwóch lat gorszego traktowania w pracy?

Te wszystkie statystyki pokazują, że już dawno nie wystarczy mieć opinii, a naszym obowiązkiem jest zadbać o to, by absolutnie każdy czuł się dobrze w tym społecznym gnieździe, bez względu na to, kim chce być, jak chce żyć i kogo kochać.

Dlatego w podziękowaniu dla Stowarzyszenia Grupa Stonewall za udostępnienie #DrużynaJanina własnej platformy podczas XX Poznańskiego Marszu Równości, uruchamiam zbiórkę, z której całość wpłat zostanie przekazana Grupie Stonewall, by jak najwięcej osób LGBTQ+ mogło skorzystać z ich bezpłatnych indywidualnych konsultacji psychologicznych.

Dołóż swoją cegiełkę do budowy trochę lepszego świata i do zobaczenia 29 czerwca 2024 w Poznaniu! 🏳️‍🌈Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Paulina - awatar

    Paulina

    29.06.2024
    29.06.2024

    doki to takie psy, ale w wodzie

5 352 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Bąk - awatar

Janina Bąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 91

Agnieszka Elżbieta Kuca - awatar
Agnieszka Elżbieta Kuca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marika Smurawa - awatar
Marika Smurawa
20
Bartłomiej Sosnowski - awatar
Bartłomiej Sosnowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Chris - awatar
Chris
400
Kasia Samcik - awatar
Kasia Samcik
50
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij