
Kiedyś pomagałem innym. Dziś sam potrzebuję pomocy.
Po porażce biznesowej zostałem z ogromnymi długami, które mnie przygniatają każdego dnia.
Nie proszę o wiele – każda złotówka to oddech ulgi i krok ku normalności.
Jestem byłym przedsiębiorcą, który niestety został zgaszony przez panujący system i siłę wielkich firm... Aktualnie pracuję na umowę, ale to niestety nie pozwala na spłacenie wszystkich zobowiązań jakie posiadam. Zadłużyłem się w prawie każdej możliwej instytucji aby utrzymać miejsca pracy i móc prowadzić firmę, niestety przegrałem. Do tego wszystkiego doszedł fakt braku poczucia odpowiedzialności mojej byłej już partnerki, gdyż sama generowała wysokie koszty życia, a kiedy sama została bez dochodu zawinęła się, a wszystkie zobowiązania zostały na mojej głowie. Podana kwota pomoże spłacić mi zobowiązania względem banków i byłych kontrahentów, nie wliczałem w to ZUS czy urzędów skarbowych...
Tak nie jest to zbiórka na cele charytatywne, ani zbiórka na chorą osobę, a zbiórka dla osoby, której życie przewróciło się do góry nogami, pracuje od rana do nocy a końca nie widać.
Jeśli zechcesz pomóc mi "zrestartować" życie będę ogromnie wdzięczny i w zamian mogę zaoferować pomoc w ramach sesji coachingowych zarówno związanych z życiem prywatnym jak i życiem zawodowym. Lub jeśli po prostu chcesz się wygadać komuś obcemu. A także doradztwo z zakresu behawiorystyki psów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam Wszystkich dobrych ludzi.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!