Zbiórka SPT zbiera na zimę 2022/2023 - miniaturka zdjęcia

SPT zbiera na zimę 2022/2023 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka SPT zbiera na zimę 2022/2023 - zdjęcie główne

SPT zbiera na zimę 2022/2023

2 680 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Pedagożek Teatru - awatar

Stowarzyszenie Pedagogów i Pedagożek Teatru

Organizator zbiórki

W okresie, w którym temperatury sięgają już grubo ponad 20 stopni Celsjusza, pewnie nie w głowie wielu osób... zima. W naszych niestety jeszcze bardzo siedzi i nie daje nam w pełni żyć zbliżającym się latem. I choć wolelibyśmy/wolałybyśmy zatytułować zbiórkę "SPT zbiera na wakacje dla wszystkich", to wciąż przychodzi nam się mierzyć z chłodem minionej zimy.

W tym momencie trudno jest nam pomyśleć o wakacjach i trudno jest planować dalsze działania (ale robimy to!), kiedy walczymy z niezapłaconymi rachunkami w ZGN za zimę 2022/2023. 

Do marca tego roku wynajmowaliśmy kilka pomieszczeń w Szkole przy Emilii Plater 31. Służyły realizacji wielu projektów, były przestrzenią działań dla pedagożek i pedagogów teatru, osób twórczych i uchodźczych. Kontynuujemy nasze działania w Szkole, ale dysponujemy tylko małą pracownią. 

W marcu zrezygnowaliśmy z naszych przestrzeni warsztatowych i pracowni m.in. z powodów finansowych, które przerosły nasze możliwości. Ogrzewanie naszych pomieszczeń łączyło się z opłatą za CO całego budynku, stąd duże koszty, których część z nich została nam do spłaty w ZGN Śródmieście. 

Pozostaje do spłaty - 10.000 PLN.

Podjęliśmy już pierwsze kroki, aby spłacić zaległość - zrzuciliśmy się w swoim gronie, jesteśmy w kontakcie z ZGN Śródmieście i ustaliliśmy warunki spłaty naszego zobowiązania w ratach. Ale już dziś wiemy, że sami/e nie damy rady uzbierać takiej sumy.

Dlatego chcielibyśmy/chciałybyśmy poprosić o Wasze wsparcie w tej trudnej sytuacji. 

Jeśli nie możecie nas wesprzeć finansowo, to udostępniajcie linka z naszą zbiórką lub przekażcie informacje o niej innymi kanałami. Będzie to dla nas ogromne wsparcie i pomoc. 

Wierzymy, że z Waszą pomocą uporamy się z zimą i będziemy mogli/ły spokojnie myśleć o wakacjach.

Z góry, z całego serca dziękujemy w imieniu wszystkich osób ze Stowarzyszenia Pedagogów i Pedagożek Teatru za Wasz wkład.

fot. Paweł Ogrodzki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 680 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Pedagogów i Pedagożek Teatru - awatar

Stowarzyszenie Pedagogów i Pedagożek Teatru

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Paweł Jordan - awatar
Paweł Jordan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Miko - awatar
Miko
50
Agata Tomaszewska - awatar
Agata Tomaszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Paulina - awatar
Paulina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij