Zbiórka Naprawa nóżki Prezesa - miniaturka zdjęcia

Naprawa nóżki Prezesa

Zbiórka Naprawa nóżki Prezesa - zdjęcie główne

Naprawa nóżki Prezesa

1 450 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 

Prezes jest młodym psiakiem, wyglądem nieco przypominający owczarka niemieckiego.
Wspaniały stróż i wierny przyjaciel ludzi, którym zaufa. Mimo swoich gabarytów jest cudownym miziakiem wystawiającym brzuszek do posmyrania.
Uwielbia biegać- jest niezwykle aktywny. Taki pies żywioł.
Niestety przydarzył mu się wypadek. Poślizgnął się na kafelkach, wywrócił i w ten sposób zerwał więzadło krzyżowe przednie w tylnej nodze. Jest to bardzo poważny uraz wymagający bardzo kosztownej operacji. Przy jego rozmiarze koszt samego zabiegu wynosi 3000 zł, a co tu dopiero mówić o dalszej rehabilitacji.
Póki co najważniejszym jest jednak to, aby jak najszybciej pojechał do Wrocławia i trafił w ręce specjalistów, którzy naprawią mu nogę, której w chwili obecnej nie może używać. To z kolei powoduje, że zdrowa noga jest narażona na zbyt wielkie obciążenie, a to może prowadzić do dalszych komplikacji.
Po raz już kolejny prosimy Was o wsparcie.
Prezes ma szansę na fajne życie i fajny dom bo przecież sam jest fajnym, ładnym i młodym psem.
W imieniu psiaka jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Goska - awatar

    Goska

    03.04.18
    03.04.18

    Powodzenia w zborce Prezes🌼

1 450 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj dla Miłoszka - awatar
Mikołaj dla Miłoszka
50
Robert Jóźwiak - awatar
Robert Jóźwiak
10
Aleksandra Zadorożna - awatar
Aleksandra Zadorożna
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamila - awatar
Kamila
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij