Zbiórka Naprawa nóżki Prezesa - zdjęcie główne

Naprawa nóżki Prezesa

1 500 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Prezes jest młodym psiakiem, wyglądem nieco przypominający owczarka niemieckiego.
Wspaniały stróż i wierny przyjaciel ludzi, którym zaufa. Mimo swoich gabarytów jest cudownym miziakiem wystawiającym brzuszek do posmyrania.
Uwielbia biegać- jest niezwykle aktywny. Taki pies żywioł.
Niestety przydarzył mu się wypadek. Poślizgnął się na kafelkach, wywrócił i w ten sposób zerwał więzadło krzyżowe przednie w tylnej nodze. Jest to bardzo poważny uraz wymagający bardzo kosztownej operacji. Przy jego rozmiarze koszt samego zabiegu wynosi 3000 zł, a co tu dopiero mówić o dalszej rehabilitacji.
Póki co najważniejszym jest jednak to, aby jak najszybciej pojechał do Wrocławia i trafił w ręce specjalistów, którzy naprawią mu nogę, której w chwili obecnej nie może używać. To z kolei powoduje, że zdrowa noga jest narażona na zbyt wielkie obciążenie, a to może prowadzić do dalszych komplikacji.
Po raz już kolejny prosimy Was o wsparcie.
Prezes ma szansę na fajne życie i fajny dom bo przecież sam jest fajnym, ładnym i młodym psem.
W imieniu psiaka jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Goska - awatar

    Goska

    03.04.2018
    03.04.2018

    Powodzenia w zborce Prezes🌼

1 500 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 39

Adam Końca - awatar
Adam Końca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj dla Miłoszka - awatar
Mikołaj dla Miłoszka
50
Robert Jóźwiak - awatar
Robert Jóźwiak
10
Aleksandra Zadorożna - awatar
Aleksandra Zadorożna
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamila - awatar
Kamila
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij