Zbiórka Zwyciężyć z Białaczką - zdjęcie główne

Zwyciężyć z Białaczką

27 473 zł  z 46 000 zł (Cel)
Wpłaciło 317 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Lasota - awatar

Magdalena Lasota

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami 5 letniego chłopca o imieniu Nolan. 

Przed przyjściem na świat naszego syna bardzo długo zastanawialiśmy się jakie imię dla niego wybrać. Chcieliśmy, aby imię to było silne z bardzo mocnym przesłaniem, ale zarazem wrażliwe i piękne. Wybraliśmy imię Nolan - tradycyjne imię Irlandzkie, które oznacza coś dla nas bardzo szczególnego - WOJOWNIK i ZWYCIĘZCA.

Te dwa piękne słowa to było to o czym myśleliśmy nadając mu to imię. Tylko nigdy, przenigdy nie spodziewamy się, że tak szybko będzie musiał stanąć do swojej pierwszej walki - może nawet najważniejszej w jego życiu - walki o własne życie ze śmiertelnym przeciwnikiem z Ostrą Białaczką Limfoblastyczną. 

Dzień w którym dowiedzieliśmy się o diagnozie był jak koszmarny sen z którego do tej pory próbujemy się obudzić. Nigdy, przenigdy nie spodziewaliśmy się, że znajdziemy się w takiej sytuacji z naszym jednym ukochanym synem, o którego tak długo walczyliśmy i na którego tak długo czekaliśmy. Na taki scenariusz życia chyba nigdy nie można być przygotowanym.


Przed chorobą naszego synka często ze łzami w oczach czytałam historie innych chorych dzieci i ich złamanego w pół świata. Nawet nie umiałam sobie wtedy wyobrazić co czują ich rodzice i ile mogą wycierpieć takie malutkie dzieciaczki. Podziwiałam rodziców za ich wewnętrzną siłę a dzieci za ogromną wole walki. Nigdy przenigdy nie spodziewałam, że my też staniemy do podobnej walki bardzo niedługo.

Nasz synek zawsze był zdrowy i silny. Dbaliśmy bardzo o jego dietę i o to czym się otaczał. Pomimo ogromnej świadomości jak wygląda teraz świat i to, że żywność i wszystko wokół jest już inne, nie tak naturalne jak dawniej - nie zdołaliśmy ochronić naszego synka . 


W pierwszych tygodniach ciągle zadawaliśmy sobie pytanie dlaczego - dlaczego my? - przecież tak dbaliśmy o nasz skarb - ale to pytanie nadal zostaje bez odpowiedzi...

Zaraz potem przyszła przerażająca nas opcja - niestety jedyna - długiego  24 miesięcznego leczenia - Chemią, sterydami i innymi silnymi lekami, które na samą tylko myśl budziły nasze przerażenie. Do tego prawie od pierwszego dnia ciągłe transfuzje krwi, osocza, płytek i zaraz potem leczenie objawowe chemioterapii. 

Nie wiem jak przeżyliśmy dzień diagnozy naszego synka. Nie wiem jak przetrwaliśmy pierwsze miesiące leczenia. Nie wiem jak daliśmy radę przeprowadzić naszego ukochanego syna przez pierwsze bolesne zabiegi pobrania szpiku, punkcji, terapie sterydowe i pierwszą chemie. Nie wiem jak daliśmy radę to przebrnąć patrząc na jego płacz i ciągłe pytania  - Mamo dlaczego tu jesteśmy? Dlaczego lekarze mi to wszystko robią? Dlaczego nie możemy wrócić domu? Nie wiem jak przetrwaliśmy widząc jak kręcone piękne loczki opadają z jego ślicznej główki po pierwszej chemii. Nie wiem jak daliśmy radę zdobyć te wszystkie informacje jak ochronić naszego syna w tej długiej drodze. 

Nie wiem jak dotrwamy do końca leczenia, ale wiemy, że nasz syn to prawdziwy wojownik a my zrobimy dla niego wszystko i to nas trzyma przy nadziei !!!Przeszliśmy już dużo, ale dużo jeszcze przed nami. Nasze życie od paru miesięcy toczy się wokół szpitala i ciągłych badań nawet kiedy z niego wychodzimy. Walizek nawet nie chowamy do szafy bo i po co, kiedy za parę dni wracamy do szpitala.  


Z powodu choroby syna moja umowa o pracę nie została przedłożona. Dodatkowo leczenie szpitalne pozbawia mnie możliwości szukania nowej z racji ciągłego przebywania z synkiem na oddziale onkologicznym. 


Pobyt w szpitalu wiąże się z wysokimi kosztami ciągłych dojazdów, zakupem środków higienicznych, lekarstw, prowadzenia zdrowej diety i rehabilitacji, na które nie jesteśmy niestety przygotowani. Każda pomoc finansowa jest dla nas ogromną pomocną. Choroba pochłonęła nasze wszystkie oszczędności, a to dopiero początek kosztów, które wiążą się z leczeniem naszego syna. Musimy być przygotowani na ewentualne leczenie skutków ubocznych chemioterapii oraz zapewnić naszemu synowi jak najlepsze ochronne wsparcie teraz podczas leczenia. 

Wiemy też, że nasza smutna droga nauczy nas wiele i wiemy, że będziemy mogli służyć innym naszym doświadczeniem przejścia zwycięsko przez chorobę nowotworową naszego dziecka. 

Jednak bez Waszej pomocy nie damy rady.


Leczenie trwa 2 lata a to czas podczas którego nie wolno nam się poddać . Musimy zachować uśmiech na twarzy dla Synka ❤️❤️❤️


Bardzo, bardzo dziękujemy za jakąkolwiek pomoc bo wiemy, że dobro wraca do tych którzy pomagają!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Lasota - awatar

  Magdalena Lasota

  17.09.2019
  17.09.2019

  Dziękujemy Wam ogromnie za każdą pomoc i modlitwę ! ❤️❤️❤️💪💪❤️❤️❤️💪💪

  Zdjęcie aktualizacji 37 268

Komentarze


 • Aga Biel - awatar

  Aga Biel

  14.02.2020
  14.02.2020

  Dużo zdrówka dla Nolanka ❤️🍀🐻 wspaniałej przyszłości Przesyłam dużo miłości do Was

  • Magdalena Lasota - awatar

   Magdalena Lasota - Organizator zbiórki

   14.02.2020
   14.02.2020

   Dziękujemy Aga ❤️❤️❤️ ściskamy mocno ❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2019
  04.10.2019

  Trzymamy za Was kciuki Sąsiedzi!!!

  • Magdalena Lasota - awatar

   Magdalena Lasota - Organizator zbiórki

   04.10.2019
   04.10.2019

   Dziekujemy Kochani ❤️❤️❤️❤️💪💪💪❤️❤️❤️

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.09.2019
  03.09.2019

  „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” List do Rzymian 8,31-32

  • Magdalena Lasota - awatar

   Magdalena Lasota - Organizator zbiórki

   03.09.2019
   03.09.2019

   ❤️❤️❤️💪💪❤️❤️❤️💪💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2019
  29.08.2019

  Powodzenia :)

  • Magdalena Lasota - awatar

   Magdalena Lasota - Organizator zbiórki

   29.08.2019
   29.08.2019

   Dziękujemy 💪💪🌼🌼💪💪

 • Patrycja Siuśta - awatar

  Patrycja Siuśta

  25.08.2019
  25.08.2019

  Sąsiedzkie gorące pozdrowienia :-) będzie dobrze!

  • Magdalena Lasota - awatar

   Magdalena Lasota - Organizator zbiórki

   26.08.2019
   26.08.2019

   Dziękujemy 💪💪❤️❤️

27 473 zł  z 46 000 zł (Cel)
Wpłaciło 317 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Lasota - awatar

Magdalena Lasota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 317

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy pomagacz - awatar
Anonimowy pomagacz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Forrester - awatar
Joanna Forrester
500
Aga Biel - awatar
Aga Biel
40
Joanna Mazurkiewicz - awatar
Joanna Mazurkiewicz
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij