Zbiórka Nowe życia dla uratowanych owiec - miniaturka zdjęcia

Nowe życia dla uratowanych owiec Jak założyć taką zbiórkę?

Nowe życia dla uratowanych owiec

5 892 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Prosimy Was o pomoc dla kolejnych zwierząt, które bardzo potrzebują nowego domu. Tym razem są to 4 owce! Zostały uratowane przez Przystań Ocalenie oraz Sos Dla Zwierząt ponad rok temu. Były skrajnie zaniedbane, wychudzone, odwodnione i zarobaczone.

2 lata temu media zachwycały się akcją “Kup Bacy owce, dostaniesz Oscypki”. Każdy, kto zdecydował się kupić owcę bacy ze Szczyrku (350 zł za sztukę) miał dostać w zamian sery owcze o wartości 500 zł. Baca nie podołał opiece nad tymi zwierzętami. Opieka nad zwierzętami to NIE MOŻE BYĆ chwilowy kaprys. To ogromna odpowiedzialność. Za ten eksperyment zapłaciły życiem 53 owce...


Owce były w tragicznym stanie, ledwo żyły, nie miały siły stać. Martwe leżały razem z żywymi i konającymi. Wymagały natychmiastowej pomocy weterynaryjnej.

Te, które udało się uratować trafiły do Przystani Ocalenie a 4 z nich właśnie przyjechały do Schroniska w Korabiewicach.

Prosimy Was o pomoc - chociaż kilka złotych wpłaty i UDOSTĘPNIENIE zbiórki.

Ostatnio trafiło pod naszą opiekę kilkadziesiąt nowych zwierząt i bez Waszej pomocy nie będziemy mogli pomóc kolejnym potrzebującym!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Panna Anna - awatar

  Panna Anna

  24.06.2017
  24.06.2017

  Trzymajcie się owieczki i walczcie o życie. Dziękuje wszystkim tym, którzy pomagają wszystkim zwierzętom..

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.2017
  24.06.2017

  To co sie dzieje jest nie do zaakceptowania . Normalni ludzie tak nie postępują . Proszę pomagajcie jak możecie nie tylko finansowo reagujecie na kazde okrucieństwo wobiec zwierząt one naprawdę tego potrzebują ....one cierpią tak jak ludzie ...

 • justyna ziarko - awatar

  justyna ziarko

  23.06.2017
  23.06.2017

  ♡♡♡♡

 • Verkaz - awatar

  Verkaz

  23.06.2017
  23.06.2017

  Nie dałam rady przejść obojętnie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.2017
  23.06.2017

  Niewiele, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomogę :(

5 892 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 228 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 228

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Angelika Goraya - awatar
Angelika Goraya
10
Ania Sturzbecher - awatar
Ania Sturzbecher
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Kosztik - awatar
Jolanta Kosztik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aleksandra Bodaszewska - awatar
Aleksandra Bodaszewska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij