Zbiórka Pomóż nam wyremontować świetlicę - miniaturka zdjęcia

Pomóż nam wyremontować świetlicę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż nam wyremontować świetlicę - zdjęcie główne

Pomóż nam wyremontować świetlicę

12 121 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Nowe Centrum - awatar

Fundacja Nowe Centrum

Organizator zbiórki

Pomaluj dziecku świat! – pomóż nam wyremontować świetlicę dla potrzebujących pomocy dzieci.

Jako Fundacja Nowe Centrum od 9 lat pracujemy na rzecz dzieci i młodzieży, rodzin zastępczych oraz seniorów.

Od 2013 r. prowadzimy w Nowej Hucie w Krakowie na os. Słonecznym 14 świetlicę środowiskową dla dzieci i młodzieży. Centralka, bo tak placówka się nazywa, czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Oferuje pomoc w nauce, udział w warsztatach rozwijających talenty i zainteresowania, pomoc psychologiczną i pedagogiczną, dożywianie. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Przez 7 lat z oferty świetlicy skorzystało kilkaset dzieci i młodzieży z nowohuckich osiedli, które potrzebowały pomocy i wsparcia. Z Centralki korzystają także dzieci z rodzin zastępczych - w tygodniu są dla nich zorganizowane korepetycje, konsultacje logopedyczne i dietetyczne a w soboty uruchomione zostały zajęcia integracyjne przeznaczone głównie dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Fundacji udaje się  pozyskiwać środki finansowe na bieżącą działalność i zajęcia dla dzieci. Aktualnie potrzebny jest jednak gruntowny remont świetlicy - m.in. wymiana okien, posadzki, oświetlenia, pomalowania wszystkich pomieszczeń. Koszt prac został wyceniony przez profesjonalną firmę remontową na 70 000 zł.

Zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej inicjatywy poprawy wyglądu świetlicy Centralka - miejsca, do którego dzieci chętnie przychodzą i spędzają ciekawie czas. Stwórzmy im bezpieczne, przytulne i kolorowe miejsce, które jest dla nich odskocznią od szarości dnia codziennego. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

O naszych działaniach można poczytać na naszej stronie internetowej: http://www.nowecentrum.org/, a także na FB: https://www.facebook.com/FundacjaNoweCentrum

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nowe Centrum - awatar

  Fundacja Nowe Centrum

  10.05.2021
  10.05.2021

  Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty! Jesteście wspaniali. Nadal jednak prosimy o wsparcie, byśmy mogli stworzyć piękne miejsce dla dzieciaków.
  Nie uda nam się to bez Was!!!

Komentarze


 • Olga MK - awatar

  Olga MK

  18.07.2021
  18.07.2021

  Nowy zegarek silikonowy #a14072021

 • Danuta Szeremeta - awatar

  Danuta Szeremeta

  16.07.2021
  16.07.2021

  talerz Sahara

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2021
  16.07.2021

  Naszyjnik

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.07.2021
  15.07.2021

  Kubek termiczny

 • Paulina Maciaszek - awatar

  Paulina Maciaszek

  14.07.2021
  14.07.2021

  Kolorowanka licytacja

12 121 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Nowe Centrum - awatar

Fundacja Nowe Centrum

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 448

Maria - awatar
Maria
30
Stowarzyszenie Zacięcie zbiórka publiczna 2021/1297/OR - awatar
Stowarzyszenie Zacięcie zbiórka publiczna 2021/1297/OR
625
Marta - awatar
Marta
100
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Latała książka Charlie - awatar
Agnieszka Latała książka Charlie
10
Agnieszka Latała getry - awatar
Agnieszka Latała getry
5
Agnieszka Latała zeszyt - awatar
Agnieszka Latała zeszyt
5
Agata Jakubowska - awatar
Agata Jakubowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij