Zbiórka Pomóż nam wyremontować świetlicę - miniaturka zdjęcia

Pomóż nam wyremontować świetlicę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż nam wyremontować świetlicę - zdjęcie główne

Pomóż nam wyremontować świetlicę

12 121 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Fundacja Nowe Centrum - awatar

Fundacja Nowe Centrum

Organizator zbiórki

Pomaluj dziecku świat! – pomóż nam wyremontować świetlicę dla potrzebujących pomocy dzieci.

Jako Fundacja Nowe Centrum od 9 lat pracujemy na rzecz dzieci i młodzieży, rodzin zastępczych oraz seniorów.

Od 2013 r. prowadzimy w Nowej Hucie w Krakowie na os. Słonecznym 14 świetlicę środowiskową dla dzieci i młodzieży. Centralka, bo tak placówka się nazywa, czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Oferuje pomoc w nauce, udział w warsztatach rozwijających talenty i zainteresowania, pomoc psychologiczną i pedagogiczną, dożywianie. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Przez 7 lat z oferty świetlicy skorzystało kilkaset dzieci i młodzieży z nowohuckich osiedli, które potrzebowały pomocy i wsparcia. Z Centralki korzystają także dzieci z rodzin zastępczych - w tygodniu są dla nich zorganizowane korepetycje, konsultacje logopedyczne i dietetyczne a w soboty uruchomione zostały zajęcia integracyjne przeznaczone głównie dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Fundacji udaje się  pozyskiwać środki finansowe na bieżącą działalność i zajęcia dla dzieci. Aktualnie potrzebny jest jednak gruntowny remont świetlicy - m.in. wymiana okien, posadzki, oświetlenia, pomalowania wszystkich pomieszczeń. Koszt prac został wyceniony przez profesjonalną firmę remontową na 70 000 zł.

Zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej inicjatywy poprawy wyglądu świetlicy Centralka - miejsca, do którego dzieci chętnie przychodzą i spędzają ciekawie czas. Stwórzmy im bezpieczne, przytulne i kolorowe miejsce, które jest dla nich odskocznią od szarości dnia codziennego. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

O naszych działaniach można poczytać na naszej stronie internetowej: http://www.nowecentrum.org/, a także na FB: https://www.facebook.com/FundacjaNoweCentrum

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nowe Centrum - awatar

  Fundacja Nowe Centrum

  10.05.2021
  10.05.2021

  Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty! Jesteście wspaniali. Nadal jednak prosimy o wsparcie, byśmy mogli stworzyć piękne miejsce dla dzieciaków.
  Nie uda nam się to bez Was!!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Olga MK - awatar

  Olga MK

  18.07.2021
  18.07.2021

  Nowy zegarek silikonowy #a14072021

 • Danuta Szeremeta - awatar

  Danuta Szeremeta

  16.07.2021
  16.07.2021

  talerz Sahara

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2021
  16.07.2021

  Naszyjnik

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.07.2021
  15.07.2021

  Kubek termiczny

 • Paulina Maciaszek - awatar

  Paulina Maciaszek

  14.07.2021
  14.07.2021

  Kolorowanka licytacja

12 121 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Fundacja Nowe Centrum - awatar

Fundacja Nowe Centrum

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 448

Maria - awatar
Maria
30
Stowarzyszenie Zacięcie zbiórka publiczna 2021/1297/OR - awatar
Stowarzyszenie Zacięcie zbiórka publiczna 2021/1297/OR
625
Marta - awatar
Marta
100
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Latała książka Charlie - awatar
Agnieszka Latała książka Charlie
10
Agnieszka Latała getry - awatar
Agnieszka Latała getry
5
Agnieszka Latała zeszyt - awatar
Agnieszka Latała zeszyt
5
Agata Jakubowska - awatar
Agata Jakubowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij