Zbiórka Nowy wózek dla Willa! - zdjęcie główne

Nowy wózek dla Willa!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Willego niektórzy z Was mogą już kojarzyć.
Jego historia jest zarazem smutna i trudna, ale jednak ze szczęśliwym zakończeniem. Piesek ten, jako maleńkie szczenię ze złamanym kręgosłupem trafił pod opiekę Fundacji Pod Psią Gwiazdą. Z całych sił walczyliśmy o to, by przywrócić mu sprawność i żeby znów mógł stanąć na wszystkich czterech łapach. Był u najlepszych specjalistów we Wrocławiu i w Bielsku Białej. Przechodził bardzo kosztowane zabiegi oraz rehabilitacje, ale mimo wszystkich starań, Willy już nigdy nie będzie chodził...

Mimo wszystko nasz chłopaczek odnalazł się w tej sytuacji znakomicie. Zupełnie nie zważa na to, że nie ma dyspozycyjnych tylnych łapek i potrafi cieszyć się życiem.
Doskonale sobie radzi i robi w życiu to, co robi każdy pies. Biega na wybiegu z innymi młodziakami, wychodzi z razem z kolegami na spacery, bawi się zabawkami, wącha krzaczki, kopie dołki, a nawet pływa w rzece. To wszystko jest dla niego możliwe z ludzką pomocą.
Jedyny szkopuł tkwi w tym, że jego obecny wózek został zakupiony już dość dawno i Willy z niego wyrósł. Wypadają mu z niego tylne łapki, a sam sprzęt stał się dla niego niestabilny i niestety sprzyja wywrotkom, już nie mówiąc o tym, że najzwyczajniej w świecie jest już niewygodny.
Jest też już trochę sfatygowany. Czasem odpadnie kółko, albo odepnie się któryś z pasków. Wózek to coś, co znacznie wpływa na komfort życia tego psiaka, który jest bardzo energiczny i najzwyczajniej w świecie lubi szaleć.
Dlatego właśnie organizujemy zbiórkę na nowy, super-wypasiony wózek, który posłuży chłopakowi dłuższy czas. Będzie bardziej stabilny, masywny oraz dostosowany do jego obecnych rozmiarów. Chcemy by Willy znów mógł spokojnie i bezpiecznie się poruszać i biegać po łąkach.
Niech każdy rzuci chociaż złotówkę i już będziemy bliżej sukcesu.
We wspólnym działaniu tkwi ogromna siła i wierzymy, że już niedługo nasz podopieczny będzie miał swoją nowiutką, wypasioną furę, która pozwoli mu na bycie szczęśliwym, usatysfakcjonowanym psem!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.17
  25.07.17

  Niech psie niebo znajdzie Cię Maleńki na ziemi :):):)

 • Iza Nowakowska - awatar

  Iza Nowakowska

  14.07.17
  14.07.17

  Poszło 😍

 • Anna Domańska - awatar

  Anna Domańska

  13.07.17
  13.07.17

  💕

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.17
  13.07.17

  Grosik do grosika ... :)

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Angelika Antkowiak - awatar
Angelika Antkowiak
5
SYLWIA - awatar
SYLWIA
5
Iza Nowakowska - awatar
Iza Nowakowska
20
Mariusz Malina - awatar
Mariusz Malina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aga H. - awatar
Aga H.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij