Zbiórka Nowy wózek dla Willa! - zdjęcie główne

Nowy wózek dla Willa!

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Willego niektórzy z Was mogą już kojarzyć.
Jego historia jest zarazem smutna i trudna, ale jednak ze szczęśliwym zakończeniem. Piesek ten, jako maleńkie szczenię ze złamanym kręgosłupem trafił pod opiekę Fundacji Pod Psią Gwiazdą. Z całych sił walczyliśmy o to, by przywrócić mu sprawność i żeby znów mógł stanąć na wszystkich czterech łapach. Był u najlepszych specjalistów we Wrocławiu i w Bielsku Białej. Przechodził bardzo kosztowane zabiegi oraz rehabilitacje, ale mimo wszystkich starań, Willy już nigdy nie będzie chodził...

Mimo wszystko nasz chłopaczek odnalazł się w tej sytuacji znakomicie. Zupełnie nie zważa na to, że nie ma dyspozycyjnych tylnych łapek i potrafi cieszyć się życiem.
Doskonale sobie radzi i robi w życiu to, co robi każdy pies. Biega na wybiegu z innymi młodziakami, wychodzi z razem z kolegami na spacery, bawi się zabawkami, wącha krzaczki, kopie dołki, a nawet pływa w rzece. To wszystko jest dla niego możliwe z ludzką pomocą.
Jedyny szkopuł tkwi w tym, że jego obecny wózek został zakupiony już dość dawno i Willy z niego wyrósł. Wypadają mu z niego tylne łapki, a sam sprzęt stał się dla niego niestabilny i niestety sprzyja wywrotkom, już nie mówiąc o tym, że najzwyczajniej w świecie jest już niewygodny.
Jest też już trochę sfatygowany. Czasem odpadnie kółko, albo odepnie się któryś z pasków. Wózek to coś, co znacznie wpływa na komfort życia tego psiaka, który jest bardzo energiczny i najzwyczajniej w świecie lubi szaleć.
Dlatego właśnie organizujemy zbiórkę na nowy, super-wypasiony wózek, który posłuży chłopakowi dłuższy czas. Będzie bardziej stabilny, masywny oraz dostosowany do jego obecnych rozmiarów. Chcemy by Willy znów mógł spokojnie i bezpiecznie się poruszać i biegać po łąkach.
Niech każdy rzuci chociaż złotówkę i już będziemy bliżej sukcesu.
We wspólnym działaniu tkwi ogromna siła i wierzymy, że już niedługo nasz podopieczny będzie miał swoją nowiutką, wypasioną furę, która pozwoli mu na bycie szczęśliwym, usatysfakcjonowanym psem!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.17
  25.07.17

  Niech psie niebo znajdzie Cię Maleńki na ziemi :):):)

 • Iza Nowakowska - awatar

  Iza Nowakowska

  14.07.17
  14.07.17

  Poszło 😍

 • Anna Domańska - awatar

  Anna Domańska

  13.07.17
  13.07.17

  💕

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.17
  13.07.17

  Grosik do grosika ... :)

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Angelika Antkowiak - awatar
Angelika Antkowiak
5
SYLWIA - awatar
SYLWIA
5
Iza Nowakowska - awatar
Iza Nowakowska
20
Mariusz Malina - awatar
Mariusz Malina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aga H. - awatar
Aga H.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij