Zbiórka Szansa na nowe życie dla Alika - miniaturka zdjęcia

Szansa na nowe życie dla Alika

Zbiórka Szansa na nowe życie dla Alika - zdjęcie główne

Szansa na nowe życie dla Alika

930 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Alik jest małym, zdrowym, około trzyletnim i bardzo ładnym pieskiem. Patrząc na jego charyzmatyczną mordkę po prostu nie da się nie zakochać... Mogłoby się wydawać, że takiemu sympatycznemu chłopakowi nic nie stoi na przeszkodzie, by szybko znaleźć kochający domek, prawda?
Niestety kończy się na "mogłoby". Otóż Alik mimo tego, że jest młodym oraz w pełni sprawnym fizycznie pieskiem, nie czuje się dobrze psychicznie. Nie wiemy co się z nim działo, zanim zaczął błąkać się po ulicach. Jego przeszłość jest dla nas zagadką, tak więc przyczyny asocjalnego zachowania mogą wynikać z bardzo różnych rzeczy. Poczynając od traum, przez złe traktowanie, zdziczenie, albo błędy wychowawcze, aż do bardzo osobniczych przypadków.

Alik na ten moment jest sfrustrowanym zwierzęciem, które nie do końca wie co się z nim dzieje i jak się przed tym bronić. Robi to więc w jedyny znany sobie sposób, jakim jest warczenie i kłapanie.
Dlatego właśnie powstaje ta zbiórka. Alik potrzebuje Waszej pomocy, by móc stać się psem zdrowym nie tylko fizycznie, ale i zrównoważonym psychicznie. Jego przypadek wymaga pomocy osoby specjalizującej się w psich zachowaniach. Dlatego chcemy umieścić go w domowym hoteliku, gdzie zaopiekuje się nim ktoś doświadczony. Ktoś, kto będzie mógł poświęcić mu niezbędną do resocjalizacji uwagę i włoży w niego ogrom bardzo przemyślanej pracy, a przede wszystkim oceni jego problem by świadomie móc mu zaradzić.
Znamy taki sprawdzony hotelik pod Wrocławiem, w którym już wiele psów wyszło na prostą i znalazło wspaniałe domy. Psy w hoteliku mieszkają w warunkach domowych, uczą się funkcjonować w stadzie, wychodzą na długie spacery, socjalizują się z różnym otoczeniem, a nawet mają możliwość zapoznać się z większymi zwierzętami takimi jak kozy czy konie.
Ponadto hotelik sam również bardzo aktywnie szuka domów dla podopiecznych. Psiaki mają robione przepiękne zdjęcia do ogłoszeń, a wymagania co do nowych opiekunów są wysokie.
To jest miejsce, które da szansę Alikowi być wyluzowanym, szczęśliwym i socjalnym psem, którego ktoś pokocha i da mu dom na zawsze.
Miesiąc w takim hoteliku to koszt 700zł z wliczonym w to wyżywieniem. Nikt nie jest w stanie stwierdzić ile czasu będzie potrzebował nasz chłopak, by nauczyć się funkcjonować w społeczeństwie. Póki co, zbieramy na dwa miesiące i mamy nadzieję, że pomożecie.
To dla niego ogromna szansa, nie można mu jej odbierać.
A jeśli się uda, już niedługo zobaczycie relacje zdjęciowe z jego pobytu tam.


Gdybyście chcieli zobaczyć jak wygląda opieka w wybranym przez nas hoteliku, to można zajrzeć na fanpage Best of The Best - Aleks Borysewicz szkolenie psów.
Aleks zajmuje się psami z zamiłowaniem i pasją. Podchodzi do nich bardzo indywidualnie i ma doświadczenie w pracy z różnymi przypadkami.
Także wierzymy w to, że uda mu się dogadać z naszym Alikiem i pomóc mu wystartować w nowe życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marta Karkowska - awatar

    Marta Karkowska

    28.03.19
    28.03.19

    Martusia

930 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Karkowska - awatar
Marta Karkowska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
K.S. - awatar
K.S.
34
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Diana - awatar
Diana
1
Wiktoria zak - awatar
Wiktoria zak
15
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij