Zbiórka Szansa na nowe życie dla Alika - miniaturka zdjęcia

Szansa na nowe życie dla Alika

Alik jest małym, zdrowym, około trzyletnim i bardzo ładnym pieskiem. Patrząc na jego charyzmatyczną mordkę po prostu nie da się nie zakochać... Mogłoby się wydawać, że takiemu sympatycznemu chłopakowi nic nie stoi na przeszkodzie, by szybko znaleźć kochający domek, prawda?
Niestety kończy się na "mogłoby". Otóż Alik mimo tego, że jest młodym oraz w pełni sprawnym fizycznie pieskiem, nie czuje się dobrze psychicznie. Nie wiemy co się z nim działo, zanim zaczął błąkać się po ulicach. Jego przeszłość jest dla nas zagadką, tak więc przyczyny asocjalnego zachowania mogą wynikać z bardzo różnych rzeczy. Poczynając od traum, przez złe traktowanie, zdziczenie, albo błędy wychowawcze, aż do bardzo osobniczych przypadków.

Alik na ten moment jest sfrustrowanym zwierzęciem, które nie do końca wie co się z nim dzieje i jak się przed tym bronić. Robi to więc w jedyny znany sobie sposób, jakim jest warczenie i kłapanie.
Dlatego właśnie powstaje ta zbiórka. Alik potrzebuje Waszej pomocy, by móc stać się psem zdrowym nie tylko fizycznie, ale i zrównoważonym psychicznie. Jego przypadek wymaga pomocy osoby specjalizującej się w psich zachowaniach. Dlatego chcemy umieścić go w domowym hoteliku, gdzie zaopiekuje się nim ktoś doświadczony. Ktoś, kto będzie mógł poświęcić mu niezbędną do resocjalizacji uwagę i włoży w niego ogrom bardzo przemyślanej pracy, a przede wszystkim oceni jego problem by świadomie móc mu zaradzić.
Znamy taki sprawdzony hotelik pod Wrocławiem, w którym już wiele psów wyszło na prostą i znalazło wspaniałe domy. Psy w hoteliku mieszkają w warunkach domowych, uczą się funkcjonować w stadzie, wychodzą na długie spacery, socjalizują się z różnym otoczeniem, a nawet mają możliwość zapoznać się z większymi zwierzętami takimi jak kozy czy konie.
Ponadto hotelik sam również bardzo aktywnie szuka domów dla podopiecznych. Psiaki mają robione przepiękne zdjęcia do ogłoszeń, a wymagania co do nowych opiekunów są wysokie.
To jest miejsce, które da szansę Alikowi być wyluzowanym, szczęśliwym i socjalnym psem, którego ktoś pokocha i da mu dom na zawsze.
Miesiąc w takim hoteliku to koszt 700zł z wliczonym w to wyżywieniem. Nikt nie jest w stanie stwierdzić ile czasu będzie potrzebował nasz chłopak, by nauczyć się funkcjonować w społeczeństwie. Póki co, zbieramy na dwa miesiące i mamy nadzieję, że pomożecie.
To dla niego ogromna szansa, nie można mu jej odbierać.
A jeśli się uda, już niedługo zobaczycie relacje zdjęciowe z jego pobytu tam.


Gdybyście chcieli zobaczyć jak wygląda opieka w wybranym przez nas hoteliku, to można zajrzeć na fanpage Best of The Best - Aleks Borysewicz szkolenie psów.
Aleks zajmuje się psami z zamiłowaniem i pasją. Podchodzi do nich bardzo indywidualnie i ma doświadczenie w pracy z różnymi przypadkami.
Także wierzymy w to, że uda mu się dogadać z naszym Alikiem i pomóc mu wystartować w nowe życie.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Marta Karkowska - awatar

    Marta Karkowska

    28.03.19
    28.03.19

    Martusia

Wpłaty - 14

Marta Karkowska - awatar
500
Marta Karkowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
K.S. - awatar
34
K.S.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Justyna - awatar
20
Justyna
Diana - awatar
1
Diana
Wiktoria zak - awatar
15
Wiktoria zak
Anna - awatar
50
Anna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij