Zbiórka Zbieram na operację plastyczną - miniaturka zdjęcia

Zbieram na operację plastyczną Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieram na operację plastyczną - zdjęcie główne

Zbieram na operację plastyczną

21 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Sabina Bobin - awatar

Sabina Bobin

Organizator zbiórki

Hej, nazywam się Sabina Bobin jednak w oficjalnych dokumentach Norbert Bobin. Mam 22 lata, pochodzę z okolic Rzeszowa. Obecnie po rozstaniu z partnerem przeprowadziłam się z Piły do Warszawy. W stolicy studiuję oraz pracuje w biurze spółki na stanowisku zastępcy kierownika biura, oraz dodatkowo pracuję jako opiekunka środowiskowa i zajmuję się opieką terenową nad podopiecznymi. W wolnym czasie zajmuję się pomocą społeczną, jestem zastępca prezesa zarządu stowarzyszenia HEJT STOP. Mając 11 lat zaczęłam czuć się dziewczyną, bawiłam się lalkami, lubiłam mieć koleżanki, ćwiczyłam na lekcji w f z dziewczynami w swojej klasie. Z czasem gdy dorastałam uczucie że jestem kobietą się pogłębiało, zaczęłam się malować, chciałam ubierać się jak prawdziwe kobiety. Z uwagi iż mieszkałam w małej okolicy nie mogłam sobie pozwolić na malowanie oraz oficjalne przebieranie w damskie ubrania. W chwili obecnej gdzie już sporo ludzi wie o mojej odczuwalnej płci psychicznej nie boję się przebierać w damskie ubrania. Z uwagi iż w najbliższych miesiącach luty marzec będę prowadzić dość kosztowne badania w celu przeprowadzenia operacji plastycznej wycięcia pręncia, która wstępnie jest ustalona na dzień 23 marca 2022 roku, potrzebuje pomocy finansowej. Kochani jeżeli jesteście wstanie mi bezinteresownie pomóc w przeprowadzeniu badań oraz zabiegu operacyjnego to bardzo proszę o taką pomoc. Wystarczy jedna wpłacona złotówka a może przyczynić się do poprawy mojej kondycji psychofizycznej oraz biologicznej. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani zadaniem jakiegoś pytania to zapraszam do kontaktu poprzez e mail ; [email protected]

Zapewnia że odpowiem na każdy e mail. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kochani liczę na waszą pomoc. Za okazaną dziękuję. ❤️🏳️‍🌈

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
21 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Sabina Bobin - awatar

Sabina Bobin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Bartek - awatar
Bartek
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij