Zbiórka Nowy Dach dla dużej rodziny - zdjęcie główne

Nowy Dach dla dużej rodziny

3 820 zł  z 26 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Pani Kasia z Łajszczewa, razem z mężem i czwórką dzieci mieszka w budynku po oborze dla zwierząt. Dach tego budynku jest w opłakanym stanie i przecieka. Z tego  powodu w ich mieszkaniu jest nieustanna wilgoć, a ściany mają ślady zacieków po deszczu. 

Nie są to dobre warunki do wychowywania dzieci, a jedno z czwórki dzieci Pani Kasi jest niepełnosprawne, nie mówi i wymaga ciągłej, intensywnej rehabilitacji.
Julia ma 7 lat i ma zdiagnozowany autyzm, padaczkę, upośledzenie umysłowe,  problemy z kręgosłupem, miednicą, nóżkami, równowagą i problemy genetyczne.

Rodzina Państwa Zarębskich zwróciła się  do naszej fundacji o pomoc, ponieważ ich sytuacja materialna jest bardzo trudna. Sami nie są w stanie kupić materiałów ani pokryć kosztów naprawy dachu.  Środki finansowe, którymi dysponują,  ledwie wystarczają na podstawowe potrzeby życiowe: opłaty, żywność, odzież,  lekarstwa i rehabilitację.

Chcemy wyjść naprzeciw  ich potrzebom. Aby zrealizować to przedsięwzięcie  i pokryć dach budynku zamieszkiwanego przez tę rodzinę, potrzebne są środki  finansowe i materiały. Dlatego, mając na uwadze dobro potrzebującej rodziny, prosimy o wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli.

W imieniu Fundacji oraz Pani Kasi bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę, razem możemy wiele! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 820 zł  z 26 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sławomir Sulej - awatar
Sławomir Sulej
200
Tort - awatar
Tort
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz Wach - awatar
Tomasz Wach
500
Zofia Kurowska - awatar
Zofia Kurowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij