Zbiórka Nowe kolana dawne możliwości - miniaturka zdjęcia

Nowe kolana dawne możliwości

Zbiórka Nowe kolana dawne możliwości - zdjęcie główne

Nowe kolana dawne możliwości

1 106 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Potoczniak - awatar

Łukasz Potoczniak

Organizator zbiórki

Witam 

Nazywam się Łukasz ukończyłem studia o kierunku ekonomia . Pracuję w branży logistycznej mam 27 lat i wspaniałą narzeczoną.  Prowadziłem życie zwykłego studenta ,aż do dnia wypadku. Jadąc na motorze zostałem ofiarą kierowcy ciężarówki ,który wymusił pierwszeństwo w ostatniej chwili. Lekarze nie wierzyli ,że udało mi się przeżyć . Byłem bardzo pokiereszowany złamany kręgosłup, kość udowa, mostek zęby, porażenie nerwu strzałkowego przez który mam nie władną prawą stopę oraz uraz aparatu wiązadłowego ( 3 wiązadła z 4 zostały zerwane plus poboczne). Do dziś odczuwam skutki wypadki stale się rehabilituje, niestety moje kolana są w złym stanie i potrzebuję pieniędzy , żeby móc normalnie funkcjonować . Mam problemy z poruszaniem się stale używam ortezy na stopę oraz kul ortopedycznych gdy przemęczę nogi.

Pieniądze zostaną przeznaczone na rekonstrukcje aparatu wiązadłowego prawego , naprawę kolana lewego oraz rehabilitację. Mam już specjalistę sportowego ,który podejmie się operacji.

Dzięki waszemu wsparciu znów będę mógł powrócić do normalnego życia a nawet pomyśleć o sporcie czego bardzo mi brakuje. Przed wypadkiem trenowałem boks tajski i miałem zadatki na zawodnika jednakże życie pokrzyżowało mi plany...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łukasz Potoczniak - awatar

  Łukasz Potoczniak

  25.01.19
  25.01.19

  Dziękuje bardzo wszystkim, którzy mają wkład w tą zbiórkę . Jestem pozytywnie zaskoczony waszą reakcją znów wróciła mi wiara w ludzi. Niestety znaleźli się też tacy którzy za plecami usiłują zrobić syf w moim życiu prywatnym, a prosiłem jedynie o udostępnienia . Mimo wszystko nie żałuje, że zdecydowałem się opublikować zbiórkę. Mam nadzieję ,że też ktoś wam pomoże jeśli będziecie w potrzebie. pozdrawiam Łukasz

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  17.03.19
  17.03.19

  Damy rade! Powodzenia!

 • Agata - awatar

  Agata

  16.03.19
  16.03.19

  Trzymam kciuki!

 • Ann. - awatar

  Ann.

  27.01.19
  27.01.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.19
  25.01.19

  Powodzenia Łukasz!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.19
  23.01.19

  Łukasz trzymam kciuki!

1 106 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Potoczniak - awatar

Łukasz Potoczniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ilona - awatar
Ilona
50
Agata - awatar
Agata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ann. - awatar
Ann.
20
Małgorzata Koperska - awatar
Małgorzata Koperska
20
Ewa Błachut - awatar
Ewa Błachut
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij