Zbiórka Nowe kolana dawne możliwości - miniaturka zdjęcia

Nowe kolana dawne możliwości Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowe kolana dawne możliwości - zdjęcie główne

Nowe kolana dawne możliwości

1 106 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Potoczniak - awatar

Łukasz Potoczniak

Organizator zbiórki

Witam 

Nazywam się Łukasz ukończyłem studia o kierunku ekonomia . Pracuję w branży logistycznej mam 27 lat i wspaniałą narzeczoną.  Prowadziłem życie zwykłego studenta ,aż do dnia wypadku. Jadąc na motorze zostałem ofiarą kierowcy ciężarówki ,który wymusił pierwszeństwo w ostatniej chwili. Lekarze nie wierzyli ,że udało mi się przeżyć . Byłem bardzo pokiereszowany złamany kręgosłup, kość udowa, mostek zęby, porażenie nerwu strzałkowego przez który mam nie władną prawą stopę oraz uraz aparatu wiązadłowego ( 3 wiązadła z 4 zostały zerwane plus poboczne). Do dziś odczuwam skutki wypadki stale się rehabilituje, niestety moje kolana są w złym stanie i potrzebuję pieniędzy , żeby móc normalnie funkcjonować . Mam problemy z poruszaniem się stale używam ortezy na stopę oraz kul ortopedycznych gdy przemęczę nogi.

Pieniądze zostaną przeznaczone na rekonstrukcje aparatu wiązadłowego prawego , naprawę kolana lewego oraz rehabilitację. Mam już specjalistę sportowego ,który podejmie się operacji.

Dzięki waszemu wsparciu znów będę mógł powrócić do normalnego życia a nawet pomyśleć o sporcie czego bardzo mi brakuje. Przed wypadkiem trenowałem boks tajski i miałem zadatki na zawodnika jednakże życie pokrzyżowało mi plany...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łukasz Potoczniak - awatar

  Łukasz Potoczniak

  25.01.2019
  25.01.2019

  Dziękuje bardzo wszystkim, którzy mają wkład w tą zbiórkę . Jestem pozytywnie zaskoczony waszą reakcją znów wróciła mi wiara w ludzi. Niestety znaleźli się też tacy którzy za plecami usiłują zrobić syf w moim życiu prywatnym, a prosiłem jedynie o udostępnienia . Mimo wszystko nie żałuje, że zdecydowałem się opublikować zbiórkę. Mam nadzieję ,że też ktoś wam pomoże jeśli będziecie w potrzebie.

  pozdrawiam
  Łukasz

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  17.03.2019
  17.03.2019

  Damy rade! Powodzenia!

 • Agata - awatar

  Agata

  16.03.2019
  16.03.2019

  Trzymam kciuki!

 • Ann. - awatar

  Ann.

  27.01.2019
  27.01.2019

  Szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.2019
  25.01.2019

  Powodzenia Łukasz!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.2019
  23.01.2019

  Łukasz trzymam kciuki!

1 106 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Potoczniak - awatar

Łukasz Potoczniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ilona - awatar
Ilona
50
Agata - awatar
Agata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ann. - awatar
Ann.
20
Małgorzata Koperska - awatar
Małgorzata Koperska
20
Ewa Błachut - awatar
Ewa Błachut
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij