Zbiórka Pożar, który odebrał Ojca i dom. - miniaturka zdjęcia

Pożar, który odebrał Ojca i dom. Jak założyć taką zbiórkę?

Pożar, który odebrał Ojca i dom.

12 941 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 208 osób
Monika Koczo - awatar

Monika Koczo

Organizator zbiórki

https://dziennikzachodni.pl/tragiczny-pozar-domu-w-toporowicach-zginela-jedna-osoba-ogien-objal-caly-budynek/ar/c1-14546607

Nigdy nie prosiłam o pomoc, ale teraz serce mi pęka patrząc na Brata ciotecznego, który w wyniku pożaru stracił dom, swój dobytek, a przede wszystkim Ojca, który był ostatnim członkiem bliskiej rodziny. Mama umarła gdy miał 9 lat, z Siostrą brak kontaktu.

Do pożaru doszło w nocy w wyniku wybuchu gazu. Ojciec od około roku mieszkał sam, ponieważ kuzyn wyjechał do miasta do pracy. Ciało spłoneło wewnątrz budynku...

Pieniądze jak i cały dorobek rodziny spłonął w wyniku pożaru, a pozostałości po domu nie nadają się do remontu. Mój kuzyn został z raną w sercu, ogromem pracy i świadomością, że nic już nie będzie takie jak kiedyś.

Nikt z nas nie jest w stanie zastąpić Ojca i domu rodzinnego, w którym przed niedawną przeprowadzką do wynajmowanego pokoju spędził 28 lat swojego życia. Chciałabym jednak uzbierać kwotę, która pomoże mu zakupić chociaż swój mały własny kąt na tym świecie.

Dziękujemy wszystkim, za wszelką pomoc pieniężna. Jeśli ktoś zechce nas wspomóc w inny sposób, na przykład oferując pomoc przy uprzątnięciu terenu po pożarze - prosimy o wiadomość prywatną. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Gedeon - awatar

  Gedeon

  12.11.2019
  12.11.2019

  Trzymam kciuki !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.2019
  10.11.2019

  Wszystkiego dobrego!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.2019
  10.11.2019

  3maj się!

12 941 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 208 osób
Monika Koczo - awatar

Monika Koczo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 208

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Piotrek - awatar
Piotrek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Yatseck - awatar
Yatseck
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij