Zbiórka Cyber oko dla Sandry - zdjęcie główne

Cyber oko dla Sandry

9 031 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oliwia Kozłowska - awatar

Oliwia Kozłowska

Organizator zbiórki

Jestem opiekunką środowiskową piszę w imieniu dwóch nieuleczalnie chorych na ataksję Friedericha sióstr. Dwa lata temu zmarła im mama, która była jedyną podporą dotkniętej losem rodziny. Od kiedy jej brakuje świat Sandry i Basi się zawalił . Ojciec od śmierci żony został sam z coraz większymi kłopotami oraz opieką nad córkami. 

Dziewczęta stają się więźniami we własnym ciele. Choroba atakuje układ nerwowy i mięśniowym odbierając możliwość poruszania się i komunikacji.  Choroba jest w tak zaawansowanym stanie, że odebrała dziewczynom możliwość komunikacji z otoczeniem . Powoduje to często frustracje i niepotrzebne emocje i łzy. 

Od roku staramy się o cyber oko, które umożliwiłoby siostrą komunikację. Urządzenie to odbijając światło w rogówce oka, jest wstanie ustalić gdzie pacjent się wpatruje.  Badany reaguje oczami na wyświetlane obrazy i w ten sposób przekazuje informację. Znacznie poprawiłoby to komfort życia , umożliwiło decydowanie o sobie oraz rozmowę z bliskim, która mogłaby być w końcu obopólna. Dziewczęta mieszkają w małej wsi i ich jedynym zajęciem mogą być rozmowy między sobą, które teraz są nie możliwe. Do tej pory uzyskaliśmy z PEFRON-u  12 tysięcy, ze zbiórki własnej : 4 tyś. Problem polega na to, że na wykorzystanie tych środków zostały 3 miesiące , w przeciwnym razie przyznana pula przepadnie. Cena jednego urządzenia wynosi 25 tysięcy. 


Proszę o pomoc dla sióstr. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
9 031 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oliwia Kozłowska - awatar

Oliwia Kozłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 77

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4 000
Justyna - awatar
Justyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
20
Jagoda - awatar
Jagoda
50
Sebastian Skaja - awatar
Sebastian Skaja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Czesława Szulz - awatar
Czesława Szulz
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij