
Jestem samotną matką,która stara się stworzyć dobry i szczęśliwy dom dla siebie i swojego dziecka. Mój mąż zmarł. Staramy się pogodzić z tą stratą,lecz każdy kto przeżył taką tragedię rozumie, że nie zawsze czas leczy rany...
Staramy się funkcjonować normalnie i mierzyć się z trudnościami dnia codziennego aby uśmiech dodawał nam sił i energii. Dużo pracowałam aby kupić swoje małe mieszkanie. Tak aby dziecko miało też swój azyl i przestrzeń tylko dla siebie. Ja nie jestem wymagająca. Nie potrzebuje złota, drogiego auta, luksusów. Ostatnio zrobiłam coś głupiego.. dałam się nabrać jak małe dziecko. Zostałam perfidnie okradziona przez bezwzględnych i bezdusznych ludzi żerujących na cudzej naiwności i bądź co bądź głupocie. Mianowicie zostałam oszukana na tak głośno apelowaną przez służby metodę blik. Z mojego konta bankowego zniknęło 9 tyś zł. Brakuje mi teraz funduszy na dokończenie remontu.
Będę wdzięczna za okazaną pomoc. Pamiętajcie dobro okazane innym zawsze wraca ze zdwojoną siłą!
Dziękuję!!
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!