Zbiórka Mała Shira walczy o lepsze jutro - miniaturka zdjęcia

Mała Shira walczy o lepsze jutro

Zbiórka Mała Shira walczy o lepsze jutro - zdjęcie główne

Mała Shira walczy o lepsze jutro

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Przedstawiamy wydarzenie pewnej maleńkiej bo około 3 kg suni.

Cześć, mam na imię Shira, mój wiek to ok 8-9 lat, ważę ok 1,8 kg od kiedy zamieszkałam w domu tymczasowym cały mój świat przewrócił się do góry nogami.

Siedzenie w domu zmieniliśmy na spacery po ogrodzie i nie tylko, nauczyłam się utrzymywać czystość w domu!

Niestety nie posiadam dolnej części pyszczka, przez co mój język zawsze wesoło macha na wszystkie strony. Bardzo lubię się miziać i przytulać.

Ale sielanka nie może trwać wiecznie, Shira trafiła do dt na podstawie zrzeczenia się do niej praw dawnego właściciela. Mała jest w typie Chihuahua, ma piękne czarne podpalane umaszczenie. Jest bardzo rezolucja i pocieszna. Potrafi dogadać się z innymi psami, uwielbia smakołyki i jedzenie. Przez brak znacznej ilości zębów i dolnej części pysia ma utrudnione wyjadanie smakołyków Ale nadrabia to sprytem i determinacją!

W trakcie pobytu na dt okazało się że Shira ma kłopoty z chodzeniem i kuleje na jedną łapkę przez co przeszła zabieg i wraca do zdrowia.

Jej aktualny dt potrzebuje wsparcia aby nadal pomagać suni, która dopiero co uczy się jakie piękne i szczęśliwe życie może wieść najlepszy przyjaciel człowieka.


Bardzo prosimy o choćby symboliczne wpłaty dla naszej małej, dzielnej bohaterki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Aleksandra Cikała - awatar

    Aleksandra Cikała

    21.06.19
    21.06.19

    Bardzo dziękujemy za dary dla Shiry!

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Marta Cichy - awatar
Marta Cichy
140
KasiaB - awatar
KasiaB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nina - awatar
Nina
10
Od Blusi - awatar
Od Blusi
20
Renata Dominika - awatar
Renata Dominika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij