Zbiórka Mała Shira walczy o lepsze jutro - zdjęcie główne

Mała Shira walczy o lepsze jutro

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Przedstawiamy wydarzenie pewnej maleńkiej bo około 3 kg suni.

Cześć, mam na imię Shira, mój wiek to ok 8-9 lat, ważę ok 1,8 kg od kiedy zamieszkałam w domu tymczasowym cały mój świat przewrócił się do góry nogami.

Siedzenie w domu zmieniliśmy na spacery po ogrodzie i nie tylko, nauczyłam się utrzymywać czystość w domu!

Niestety nie posiadam dolnej części pyszczka, przez co mój język zawsze wesoło macha na wszystkie strony. Bardzo lubię się miziać i przytulać.

Ale sielanka nie może trwać wiecznie, Shira trafiła do dt na podstawie zrzeczenia się do niej praw dawnego właściciela. Mała jest w typie Chihuahua, ma piękne czarne podpalane umaszczenie. Jest bardzo rezolucja i pocieszna. Potrafi dogadać się z innymi psami, uwielbia smakołyki i jedzenie. Przez brak znacznej ilości zębów i dolnej części pysia ma utrudnione wyjadanie smakołyków Ale nadrabia to sprytem i determinacją!

W trakcie pobytu na dt okazało się że Shira ma kłopoty z chodzeniem i kuleje na jedną łapkę przez co przeszła zabieg i wraca do zdrowia.

Jej aktualny dt potrzebuje wsparcia aby nadal pomagać suni, która dopiero co uczy się jakie piękne i szczęśliwe życie może wieść najlepszy przyjaciel człowieka.


Bardzo prosimy o choćby symboliczne wpłaty dla naszej małej, dzielnej bohaterki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Aleksandra Cikała - awatar

    Aleksandra Cikała

    21.06.19
    21.06.19

    Bardzo dziękujemy za dary dla Shiry!

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Cikała - awatar

Aleksandra Cikała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Marta Cichy - awatar
Marta Cichy
140
KasiaB - awatar
KasiaB
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nina - awatar
Nina
10
Od Blusi - awatar
Od Blusi
20
Renata Dominika - awatar
Renata Dominika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij