Witam jestem mamą 3 chłopaków, mimo pracy męża ostatnio ciągle wiatr w oczy nam wieje. Zbiórkę założyłam żeby wynająć mieszkanie i opłacić żłobek żeby móc iść do pracy.
0 zł
z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.