Zbiórka Wypadek, śpiączka i koń - zdjęcie główne

Wypadek, śpiączka i koń

1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Z jakiegoś powodu prześladuje go pech. Kiedy już znalazł kochający dom (wykupiony z ubojni), jego właścicielka zapadła w śpiączkę. Po wybudzeniu nie może dalej zajmować się dużym, silnym koniem, który lubi taranować ludzi. Dantes, bo tak ma na imię, znowu wpada w tarapaty.

Choć jest piękny, nie może znaleźć swojego miejsca na świecie, być może powodem jest to, że cierpi na wiele chorób. Najbardziej bolą nogi. Przewlekłe kulawizny zaprowadziły go pod bramę ubojni.

Wykluczony z użytkowania pod siodłem czy w zaprzęgu może się ludzkości przydać już tylko jako składowa kleju lub psiej karmy... Zapytacie, dlaczego chcemy pomóc właśnie jemu? 12 lat temu z zaprzyjaźnioną organizacją próbowaliśmy pomóc matce Dantesa. Wtedy udało się połowicznie - wykupiona miała zapewnione już miejsce na dożywocie, jednak klacz była zbyt chora i dosłownie odeszła nam na rękach. A teraz pojawiła się prośba o pomoc dla jej syna...

Działamy dla zwierząt od przeszło 10 lat. Aktualnie stado przebywające pod bezpośrednią opieką Fundacji "Nasza Szkapa" to 200 podopiecznych. Tylko w maju uratowaliśmy 10 koni, 4 kozy i psa. Jednak nie spoczywamy na laurach! Są z nami tysiące ludzi, których łączy ten sam cel - pomaganie.

Czy i tym razem się zjednoczymy, żeby pomóc Dantesowi?

1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 43

Daniel Ciechanowicz - awatar
Daniel Ciechanowicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Oleńka Wagner - awatar
Oleńka Wagner
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemek - awatar
Przemek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij