Zbiórka Rehabilitacja Nikolki G - zdjęcie główne

Rehabilitacja Nikolki G

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Paweł - awatar

Milena Paweł

Organizator zbiórki

Witam wszystkich Jestem Szczęśliwa Mama 3 dzieci w tym przecudnej Nikolki która w którym roku skończyła 6 lat. 

Wiele mogłabym o niej napisać ale w skrócie opowiem jej historię.  

Nikolka urodziła się w 40 tyg ciąży wszystko według lekarzy przebiegało zgodnie z przebiegiem ciąży.  Ale niestety tak nie było Nikolka urodziła się z niskomasa urodzenia, co nie koniecznie było jaka kolwiek przeszkodą, jednak okazało się że nie tylko to dolega mojej córeczce, w późniejszych badaniach okazało się że Nikosia ma również wodonerze prawostronne z którym mierzymy się do dziś, nad to wyszła jej wada genetyczna Mikrodelecja 1p36 bardzo rzadka choroba u dzieci w Polsce więc genetycy kładą ręce bo nie wiedzą co dalej.  Mianowicie choroba ta opóźnia Moja Nikole psychoruchowo przez co mimo.swojego wieku nie chodzi nie mówi samodzielnie się nie wyproznia ani nie je.  Musi mieć całodobowa opiekę i pomoc osób trzecich.  Do tej pory Nikolka była objęta opieka Caritasu Domowego Hospicjum gdzie 2 razy w tyg była rehabilitowana ale ze.wzgledu że poszła do przedszkola specjalnego dla dzieci z niepełnosprawnością.  Musieliśmy zrezygnować z opieki Caritasu. 

Nikolce bardzo potrzebna jest rehabilitacja która jest bardzo droga.  A chciałabym wkoncu zobaczyć jakieś postępy u mojego dziecka.  Chciałabym żeby mogło w przyszłości być jakoś chociaż w małym stopniu samodzielne 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Paweł - awatar

Milena Paweł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij