Zbiórka Pomóżmy Adrianowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Adrianowi

16 962 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 315 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Stefaniak - awatar

Kinga Stefaniak

Organizator zbiórki

  Hej wszystkim z tej strony Kinga i Justyna. Organizujemy zbiórkę na rzecz Naszego kolegi z onkologii Adriana Szpigiel.

  Adrian ma 22 lata, jest młodym, uśmiechniętym i silnym chłopakiem, który chcę normalnie funkcjonować, natomiast choroba jemu na to nie pozwala. Od stycznia tego roku zmaga się z nowotworem o nazwie Chłoniak Hodgkina. Guz na tyle szybko się rozrasta, że zajął już połowę jego części ciała m.in płuco. Na tą chwilę przyjął 12 cykli czerwonej chemii, a to jeszcze nie koniec leczenia, ponieważ przed Adrianem długa, ciężka i mozolona walka z chorobą, aby mógł wrócić w pełni do sił potrzeba sporych finansów na rekonwalescencję. Zbiórka organizowa jest na niezbędne leki odbuduwujące organizm, pokrycie kosztów podróży, ponieważ żeby dostać się na onkologię w Bydgoszczy musi pokonać ok.160km w jedną stronę. 

  Nadzieja to siostra bliźniaczka wiary, więc pomóżmy Adrianowi wygrać z chorobą, by cieszył się z życia, by mógł się realizować, by mógł spełniać marzenia wsród przyjaciół i bliskich. Każde udostępnienie się liczy, każdy grosz się liczy! 


                                                   WIARA CZYNI CUDA! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Polka - awatar

  Polka

  30.08.19
  30.08.19

  Trzymam kciuki;*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.19
  29.08.19

  Trzymaj się Rudzielcu ;)

 • Mariusz O - awatar

  Mariusz O

  29.08.19
  29.08.19

  Pomagamy

16 962 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 315 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Stefaniak - awatar

Kinga Stefaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 315

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
20
Danuta Grzymała - awatar
Danuta Grzymała
20
Barbara Smolinska - awatar
Barbara Smolinska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian Ulężałka - awatar
Adrian Ulężałka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij