Zbiórka Mama 3 dzieci kontra nawrót raka - zdjęcie główne

Mama 3 dzieci kontra nawrót raka

60 037 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Masłowska - awatar

Magdalena Masłowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Karolina. Mam 28 lat i mam raka. 

Rak piersi potrójnie ujemny z mutacją BRCA1. 

Zbiórkę założyła i przekazała mi Magda, wiedziała że sama nie zrobiła bym tego wcześniej a na dzień dzisiejszy mam około miesiąca na uzbieranie pełnej kwoty.

Zbieram na lek Lynparza (Olaparib), który ma być włączony zaraz po skończeniu przeze mnie aktualnie przyjmowanej chemioterapii. Na dzień dzisiejszy nie jest refundowany przez NFZ. Koszt leczenia na 2 tyg to około 12 000 zł. 

Jestem pacjentką paliatywna i moje leczenie będzie trwało już zawsze, aby żyć jak najdłużej i traktować chorobę jako przewlekłą musze szybko obierać odpowiednie ścieżki leczenia, oczywiście pod okiem lekarzy. 

Proszę tylko o czas aby móc wychować moją potrójną ekipę. 


Zapraszam na grupę z licytacjami:

https://www.facebook.com/groups/1146950145464020/?ref=share 

------------------------------------------------------------------------------------------

Witam , utworzyłam zbiórkę dla mojej bardzo dobrej znajomej , która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej , Karolina choruje na raka piersi mutacji genu brca1 , trojujemnego , pieniądze są potrzebne między innymi na konsultacje leczenia za granicą , i podjęciu dalszych kroków w celu wyleczenia. Karolina jest wspaniała żoną i matką  trójki cudownych dzieci proszę o pomoc w jej imieniu,  o dalszych sprawach,  dalszej pomocy będę informować na bieżąco, czas odgrywa duża role! Pozdrawiam  Magdalena Masłowska 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Masłowska - awatar

  Magdalena Masłowska

  06.10.2021
  06.10.2021

  Kochani ! Akcja mobilizacja. TK jest czyste. Całkowity regres zmian. Jest bardzo dobrze ale niestety nie jest to jak z przeziębieniem, że przerywa się leczenie i jest się zdrowym (mnie też ciężko było to zrozumieć). Na dzień dzisiejszy decyzja lekarzy jest następująca: dokończyć chemioterapię, którą otrzymuję do 6 cykli, czyli jeszcze 2 (jeśli wytrzyma moja wątroba i szpik) i kontrolne TK. Następnie włączamy lek Lynparza (Olaparib) jak już mówiłam niestety nie jest on refundowany w raku piersi. 1 opakowanie kosztuje około 12 000 zł gdzie jest 56 tabletek. Dawka dobowa to 4 tabletki, więc jedno opakowanie wystarcza na 14 dni. Zmiany rosną u mnie w zastraszającym tempie więc pewnie dość szybko dowiemy się czy ta droga leczenia jest korzystna. Teraz mam czas na zebranie jak największej ilości pieniążków bo wierzę, że lek ten kierowany bezpośrednio w moją mutację pozwoli mi jak najdłużej trzymać chorobę w regresji.

  Zdjęcie aktualizacji 75 649

Komentarze


 • Martyna - awatar

  Martyna

  22.11.2021
  22.11.2021

  Zdrowia !

 • Małgorzata Zielonka - awatar

  Małgorzata Zielonka

  30.10.2021
  30.10.2021

  Trzymam kciuki 🙂

 • Mliczek Judyta - awatar

  Mliczek Judyta

  25.10.2021
  25.10.2021

  mam nadzieje, ze sie uda!

 • Wiktoria - awatar

  Wiktoria

  25.10.2021
  25.10.2021

  Dużo zdrówka!!

 • Lazar Karolina - awatar

  Lazar Karolina

  24.10.2021
  24.10.2021

  Zdrówka

60 037 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Masłowska - awatar

Magdalena Masłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 188

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
321 ARMI - awatar
321 ARMI
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
321crypto - awatar
321crypto
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij