Zbiórka Weteran Poszkodowany w potrzebie - miniaturka zdjęcia

Weteran Poszkodowany w potrzebie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Weteran Poszkodowany w potrzebie - zdjęcie główne

Weteran Poszkodowany w potrzebie

261 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Szefler - awatar

Piotr Szefler

Organizator zbiórki

 Na imię mam Piotr i jestem weteranem poszkodowanym po misji w Iraku. w chwili obecnej znajduję się w bardzo trudnej dla mnie sytuacji materialnej. Jestem po rozwodzie i mieszkam sam. trzy lata temu kupiłem kawalerkę na kredyt hipoteczny. aby uzyskać kredyt hipoteczny musiałem spłacić inne kredyty gotówkowe, więc zaciągnąłem kolejnę pożyczki aby spłacić wcześniejsze. Kiedy zaciągałem kredyty miałem oprócz emerytury dodatkowe zarobki, więc banki chętnie udzielały mi pożyczek, lecz od ponad pół roku nie pracuję, a w mojej miejscowości jest bardzo trudno znaleźć dodatkowe zatrudnienie. w chwili obecnej mam zajętą emeryturę przez komornika oraz konto bankowe przez drugiego. Pieniądze, które uda mi się zebrać przeznaczyłbym na spłatę moich długów, co pozwoliło by mi na normalne funkcjonowanie w życiu. Za okazaną pomoc będę dozgonnie wdzięczny. Nadwyżka zebranych pieniędzy zostanie przeze mnie przekazana na pomoc dla innych żołnierzy weteranów będących w potrzebie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
261 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Szefler - awatar

Piotr Szefler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pchor - awatar
Pchor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Nowak - awatar
Krystyna Nowak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Łukasz Boryczko - awatar
Łukasz Boryczko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
To kropelka w morzu. Życzę wytrwałości i powrotu. - awatar
To kropelka w morzu. Życzę wytrwałości i powrotu.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij