Witam zbieram na neonki z powodu ze jest ich za mało i zle sie czujom w małych grupach z tego powodu chce ich dokupić by dobrze sie czuly w moim akwarium .
0 zł
z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.