Zbiórka Leczenie ,potrzeby - zdjęcie główne

Leczenie ,potrzeby

180 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Sadowska - awatar

Jolanta Sadowska

Organizator zbiórki

Witam,mam 56lat trochę pomagałam kiedyś innym,a teraz sama potrzebuje pomocy.zachorowalam na raka szpiczaka ,parę dni temu pobrano mi komórki do przeszczepu szpiku ,powinnam się cieszyć ,ale coś moja radość się zgubila,potrzebuje wiele rzeczy, specjalnego odżywiania teraz ,po pobraniu szpiku i potem gdy już będę po przeszczepie .,a także trochę innych rzeczy ,które też będą potrzebne po przeszczepie gdyż trzeba będzie uważać na bakterie ,będę mogła patrzeć ,ale nie dotykać owoców warzyw i innych surowych rzeczy,przez miesiąc jeść gerberki jak małe dzieci ,mam nadzieję że od tego nie zdziecinnieje hi hi, jeśli ktoś to czyta  ,to może pomoże? Życzę wszystkim czytającym wiele zdrowia,ktorego nie kupimy za żadne pieniadze

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Jolanta Sadowska - awatar

    Jolanta Sadowska

    26.10.2018
    26.10.2018

    Mam cichą nadzieję że znajdą się dobre osoby i pomogą już w poniedziałek jest przeszczep będzie co będzie ,

180 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Sadowska - awatar

Jolanta Sadowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

irena konarska - awatar
irena konarska
20
Renata Sampawska - awatar
Renata Sampawska
20
jagoda wass - awatar
jagoda wass
50
Marzena Kielek - awatar
Marzena Kielek
20
Tomasz Marcinkiewicz - awatar
Tomasz Marcinkiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Przemek - awatar
Przemek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij