Zbiórka Dom dla braci - zdjęcie główne

Dom dla braci

2 442 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Piwowarczyk - awatar

Anna Piwowarczyk

Organizator zbiórki

Chciałbym pomóc samotnym braciom, w dokonczeniu domu, który zaczęli kiedyś budować, ale niestety z powodu choroby nie są w stanie już tego zrobić. Mają tylko siebie psa i kota. Mieszkają w 120 letnim domu, takim jak jest w skansenie zapewne jesteście sobie go wyobrazić. Byłoby jak w bajce gdyby nie to, że jest ruiną. Grozi zawaleniem a właściwie już trochę się zawalił. Woda wlewa im się do kuchni i pokoju. Komin się tli. Ogrzewają się tzw. Kozą. Nie mają wody ani łazienki. Mają problemy neurologiczne. Marzą o tym, aby wprowadzić się na parter swojego nowego domu. Na zdjęciu w tle widać ich mały stary domek. Jesteśmy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Udostępniajmy! To bardzo ważne. Im jest nas więcej to szansa braci na nowy dom rośnie 🏡🏡🏡 Dziękuję bardzo!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Piwowarczyk - awatar

  Anna Piwowarczyk

  06.01.2021
  06.01.2021

  Kochani, bracia mieszkają już w swoim domku. Jednak choroba robi ogromne postępy. Ciągle potrzebujemy wsparcia. Zenon przestał chodzić. Józef chodzi resztkami sił. Bracia potrzebują opieki osób trzecich. Potrzebujemy środki pieniężne na leki, lekarzy, jedzenie, rachunki. Proszę udostępniajcie. To nic nie kosztuje. Liczymy każdy grosz. Dziękujemy!

Komentarze


 • MaghaLach - awatar

  MaghaLach

  24.04.2021
  24.04.2021

  Powodzenia!

  • Anna Piwowarczyk - awatar

   Anna Piwowarczyk - Organizator zbiórki

   14.12.2021
   14.12.2021

   Dziękuję

2 442 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Piwowarczyk - awatar

Anna Piwowarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Roksana Lacheta - awatar
Roksana Lacheta
10
Barbara Marciniak - awatar
Barbara Marciniak
50
Tomek - awatar
Tomek
10
MaghaLach - awatar
MaghaLach
4
Sylwester. J. - awatar
Sylwester. J.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maria Kutta - awatar
Maria Kutta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij