Zbiórka By Mama po(z) raku tak się czuła - miniaturka zdjęcia

By Mama po(z) raku tak się czuła Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka By Mama po(z) raku tak się czuła - zdjęcie główne

By Mama po(z) raku tak się czuła

50 zł  z 33 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Starek Ochman - awatar

Justyna Starek Ochman

Organizator zbiórki

Jestem Córką mojej wspaniałej Mamusi, Niedawno dowiedziała się że ma raka piersi a ja nie mam sposobności na razie jej zobaczyć ani inaczej pomóc... Mimo cierpień robiła wszystko co mogła abym spełniła swoje marzenia. Harowała w marnych pracach bez umów abym miała na materiały plastyczne, na szkołę plastyczną... Nie ma szans na godną starość ani normalne życie... Ta pomoc jest jednocześnie moją formą wdzięczności, chciałabym aby mieszkała w lepszych warunkach, była szczęśliwsza, dzięki temu szybciej wróci do zdrowia. Będę wdzięczna tak bardzo jak wy jesteście wdzięczni swoim rodzicom za to kim jesteście. I mam nadzieję że kiedy wreszcie mi się uda to zobaczę ją taką wspaniałą, zdrową i szczęśliwą jak na tym zdjęciu...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 33 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Starek Ochman - awatar

Justyna Starek Ochman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Agnieszka Gruschke-chmielewska - awatar
Agnieszka Gruschke-chmielewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij