
Jestem Artur.
Od najmłodszych lat nie mieliśmy łatwo - tata pracował w Anglii i go często nie było. Nie dawno mama wzięła z nim rozwód. Teraz nie stać ją by kupić mi komputer. Kupie za nie swój wymarzony komputer do szkolnych prac i oczywiście rozrywki. Będę bardzo wdzięczny za chociażby złotówkę. Chciałbym go jeszcze na święta ale nie wiem czy mi się to uda. :/
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!