Zbiórka Pomoc dla Moniki i Daniela - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Moniki i Daniela

Pomoc dla Moniki i Daniela

12 211 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać teraz
 
Marlena Kafka - awatar

Marlena Kafka

Organizator zbiórki

Witam, jestem przyjaciółką Moniki i Daniela, poszkodowanych w wybuchu gazu w budynku wielorodzinnym w miejscowości Choczewo dnia 09.09.2019.

Wybuch był na tyle potężny, że w jednej chwili zrównał z ziemią połowę budynku, natomiast  pozostała połowa - w tym mieszkanie Moniki i Daniela, uległa tak poważnym uszkodzeniom, że nie nadaje się do zamieszkania. Poszkodowani znaleźli chwilowe schronienie u rodzin, gdyż gmina nie dysponuje wolnymi lokalami socjalnymi.

W przeddzień tej niewyobrażalnej tragedii Monika i Daniel obchodzili swą pierwszą rocznicę ślubu. Zakup mieszkania był ich pierwszą wspólną inwestycją i krokiem do założenia rodziny, oboje ciężko pracowali, by jak najszybciej móc się usamodzielnić. W chwili obecnej pozostali ze spłatą kredytu za coś czego już nie ma, za mieszkanie, do którego już nie wrócą po pracy. Powiedzenie "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" nabrało dla nich bolesnego znaczenia.

Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla naszych przyjaciół, liczy się każda złotówka. Wierzę w siłę internetu i życzliwość oraz dobre serca ludzi, nie pozostańmy obojętni w obliczu tej strasznej tragedii, pamiętajmy DOBRO ZAWSZE WRACA.

Zdjęcia zapożyczone ze str. Nadmorski24 i OSP Choczewo.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marzenna Svennesen - awatar

    Marzenna Svennesen

    25.09.19
    25.09.19

    Trzymam "kciuki" za powodzenie.

12 211 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać teraz
 
Marlena Kafka - awatar

Marlena Kafka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 118

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bożena - awatar
Bożena
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wąsowska - awatar
Anna Wąsowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Milena Sawicka - awatar
Milena Sawicka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij