Zuzanna Borys - awatar

Zuzanna Borys

Organizator zbiórki

Zuzia urodziła się jako niepełnosprawne dziecko, miała nie słyszeć, nie chodzić i być niepełnosprawna intelektualnie. Wiele lat ciężkiej pracy, rehabilitacji i pomocy wielu cudownych ludzi pozwoliły jej pokonać swoje ułomności. Obecnie Zuzia ma 13 lat, zmaga się z zespołem Touretta, ale nie poddaje się i idzie do przodu.

Zuzia jest obowiązkową  i uczynną dziewczynką. Bardzo szybko się uczy i ciężko pracuje na treningach i w szkole. Jej pasją są konie. W stajni zapomina o swojej nieśmiałości. Hipoterapię przerodziła w sport i na tym polu ma już spore osiągnięcia.

Brała udział w licznych zawodach zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich i wielokrotnie stawała na podium. Zuzia trenuje ujeżdżenie oraz skoki przez przeszkody, a jej największym osiągnięciem jest zdobycie tytułu Mistrza Polski Północnej w Ujeżdżeniu. To dziecko jest najlepszym przykładem na to, że ciężką pracą i determinacją można wiele osiągnąć.

Jej plany na nowy rok to starty w Halowym Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski, licznych zawodach ogólnopolskich i regionalnych, oraz start w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Dzięki Państwa wsparciu Zuzka mogłaby zrealizować swoje marzenia i plany. Aby stało się to faktem potrzebuje dzielnego rumaka, którego mogłaby pokochać całym sercem i z którym mogłaby iść przez świat.

W zamian za to ten mały wielki człowiek może zagwarantować wdzięczność, ciężką pracę oraz to, że nie podda się w swoich dążeniach.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Zuzanna Borys - awatar

Zuzanna Borys

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra - awatar
5
Aleksandra
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij