Zbiórka Z Tourettem też można marzyć - miniaturka zdjęcia

Z Tourettem też można marzyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Z Tourettem też można marzyć - zdjęcie główne

Z Tourettem też można marzyć

780 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzanna Borys - awatar

Zuzanna Borys

Organizator zbiórki

Zuzia urodziła się jako niepełnosprawne dziecko, miała nie słyszeć, nie chodzić i być niepełnosprawna intelektualnie. Na szczęście jest inaczej. Wiele lat ciężkiej pracy, rehabilitacji (okupionej cierpieniem, bólem i płaczem) oraz pomocy wielu cudownych ludzi i specjalistów sprawiły, że Zuzka jest uśmiechniętą dziewczynką, pełną pasji i marzeń. Chodzi, mówi i sprawia, że świat staje się lepszy i piękniejszy. Obecnie Zuzia ma 14 lat, zmaga się z zespołem Touretta, ale nie poddaje się i idzie do przodu. 

Zuzia jest obowiązkową  i uczynną dziewczynką. Bardzo szybko się uczy i ciężko pracuje na treningach i w szkole. Jej pasją są konie. W stajni zapomina o swojej nieśmiałości. Hipoterapia zaszczepiła u niej miłość do zwierząt i dała cel w życiu. Ciężka praca przerodziła się w sukces. 

Brała udział w licznych zawodach zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich i wielokrotnie stawała na podium. Zuzia trenuje ujeżdżenie oraz skoki przez przeszkody, a jej największym osiągnięciem jest zdobycie tytułu Mistrza Polski Północnej w Ujeżdżeniu. 

To dziecko jest doskonałym przykładem na to, że bardzo ciężką pracą i determinacją można wiele osiągnąć. Mimo przeciwności nie poddaje się. Zuzanna ma zespół Touretta, który przeszkadza jej w codziennym życiu. Sprzwia, że jest wycofana i nieśmiała. Jednak gdy przychodzi do stajni całkiem się zmienia, tiki ustają i uspokaja się. Przed nią jeszcze bardzo, bardzo długa droga. Rehabilitacja, terapia i ciężka praca na treningach. Jednak ona jak nikt inny potrafi to wszystko połączyć w całość i nie poddawać się. Zuzka bardzo marzy o posiadaniu własnego konia, którego pokocha całym sercem, z którym będzie pracować i "góry przenosić". Konia, który będzie jej przyjacielem i terapeutą.

Marzy aby wystartować w Halowym Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski, licznych zawodach ogólnopolskich i regionalnych, oraz aby wziąć udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Dzięki Państwa wsparciu Zuzka mogłaby zrealizować swoje marzenia i plany. Aby stało się to faktem potrzebuje dzielnego rumaka, którego mogłaby pokochać całym sercem i z którym mogłaby iść przez świat.

W zamian za to ten mały wielki człowiek może zagwarantować wdzięczność, ciężką pracę oraz to, że nie podda się w swoich dążeniach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
780 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzanna Borys - awatar

Zuzanna Borys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Stromska - awatar
Ewa Stromska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maja Styn - awatar
Maja Styn
20
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij