Zbiórka Sanatorium dla córeczek - zdjęcie główne

Sanatorium dla córeczek

1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Frąk - awatar

Agnieszka Frąk

Organizator zbiórki

Witam,

Mam na imię Agnieszka i jestem mamą 4 letnich bliźniaczek Zuzi i Lenki. Dziewczynki urodziły się w 36 tyg. zdrowe choć jak to zazwyczaj w przypadku dzieci z ciąż mnogich z trudnym startem. 

Zuzia, mniejsza z sióstr przy wpisie ze szpitala ważyła ledwo 2 kg. Oprócz przypadłości typowo niemowlęcych typu kolka, pierwszy rok przeszedł nam naszczęście  bez żadnych sensacji zdrowotnych.

W drugim roku życia dziewczynek, rozpoczęło się ciągle chorowanie, infekcja goniła infekcję. Zanim druga wyzdrowiała, pierwsza już zaczynała chorować od nowa. Ciąg antybiotyków całkowicie zrujnował układ odpornościowy dziewczynek. Do tego doszły dziwne duszności występujące u Zuzi.  

Pewnego dnia dziecko miało tak płytki oddech, że wylądowaliśmy na Sorz-e. Diagnoza lekarza: astma oskrzelowa. Od tego dnia zaczęła się nasza wciąż trwająca "przyjaźń" z inhalatorem. Córka przy każdej infekcji dostaje duszności na co pomagają tylko sterydy wziewne.

Nasz pediatra zasugerował nam wyjazd do sanatorium w ramach skierowania NFZ. W marcu 2018 wyjechaliśmy wszystkie trzy do sanatorium w Rabce. Trzy tygodnie w górskim klimacie z serią zabiegów dostosowanych do schorzeń dziewczynek podziałało niemal cuda.

Oczywiście astma nie ustała, choć lekarze przekonują, że mała powinna z tego wyrosnąć, ale liczba infekcji zmniejszyła się oraz ich przebieg złagodniał. Cały zeszły sezon zachorowań przeszliśmy bez żadnego antybiotyku.

Dlatego i w tym roku nie wachałam się złożyć wniosku o sanatorium. Dostaliśmy termin na 6.08.19 znów do Rabki-Zdrój. Jednak moje możliwość  finansowe są niewielkie a opiekun dziecka płaci za siebie 100%. Ceny ustalają poszczególne ośrodki. W moim przypadku jest to około 2000 zł. Być może jest to niewielka kwota, ale dla nas w obecnej sytuacji nie do przeskoczenia. Ze względu na ciągłe choroby córek nie mogłam dotąd podjąć pracy, mąż ma własną działalność ale brak stałych co miesięcznych dochodów, do tego obciążeni pożyczkami.

Proszę ludzi dobrej woli o pomoc, być może kolejny pobyt w sanatorium podbuduje  zdrowie moich dzieci na tyle, ze będę mogła podjąć stałą prace i powoli stanąć na nogi.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Frąk - awatar

Agnieszka Frąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij