Zbiórka Sanatorium dla córeczek - zdjęcie główne

Sanatorium dla córeczek

1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Frąk - awatar

Agnieszka Frąk

Organizator zbiórki

Witam,

Mam na imię Agnieszka i jestem mamą 4 letnich bliźniaczek Zuzi i Lenki. Dziewczynki urodziły się w 36 tyg. zdrowe choć jak to zazwyczaj w przypadku dzieci z ciąż mnogich z trudnym startem. 

Zuzia, mniejsza z sióstr przy wpisie ze szpitala ważyła ledwo 2 kg. Oprócz przypadłości typowo niemowlęcych typu kolka, pierwszy rok przeszedł nam naszczęście  bez żadnych sensacji zdrowotnych.

W drugim roku życia dziewczynek, rozpoczęło się ciągle chorowanie, infekcja goniła infekcję. Zanim druga wyzdrowiała, pierwsza już zaczynała chorować od nowa. Ciąg antybiotyków całkowicie zrujnował układ odpornościowy dziewczynek. Do tego doszły dziwne duszności występujące u Zuzi.  

Pewnego dnia dziecko miało tak płytki oddech, że wylądowaliśmy na Sorz-e. Diagnoza lekarza: astma oskrzelowa. Od tego dnia zaczęła się nasza wciąż trwająca "przyjaźń" z inhalatorem. Córka przy każdej infekcji dostaje duszności na co pomagają tylko sterydy wziewne.

Nasz pediatra zasugerował nam wyjazd do sanatorium w ramach skierowania NFZ. W marcu 2018 wyjechaliśmy wszystkie trzy do sanatorium w Rabce. Trzy tygodnie w górskim klimacie z serią zabiegów dostosowanych do schorzeń dziewczynek podziałało niemal cuda.

Oczywiście astma nie ustała, choć lekarze przekonują, że mała powinna z tego wyrosnąć, ale liczba infekcji zmniejszyła się oraz ich przebieg złagodniał. Cały zeszły sezon zachorowań przeszliśmy bez żadnego antybiotyku.

Dlatego i w tym roku nie wachałam się złożyć wniosku o sanatorium. Dostaliśmy termin na 6.08.19 znów do Rabki-Zdrój. Jednak moje możliwość  finansowe są niewielkie a opiekun dziecka płaci za siebie 100%. Ceny ustalają poszczególne ośrodki. W moim przypadku jest to około 2000 zł. Być może jest to niewielka kwota, ale dla nas w obecnej sytuacji nie do przeskoczenia. Ze względu na ciągłe choroby córek nie mogłam dotąd podjąć pracy, mąż ma własną działalność ale brak stałych co miesięcznych dochodów, do tego obciążeni pożyczkami.

Proszę ludzi dobrej woli o pomoc, być może kolejny pobyt w sanatorium podbuduje  zdrowie moich dzieci na tyle, ze będę mogła podjąć stałą prace i powoli stanąć na nogi.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Frąk - awatar

Agnieszka Frąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij