Zbiórka Walkę z rakiem złośliwym płuca - miniaturka zdjęcia

Walkę z rakiem złośliwym płuca

Zbiórka Walkę z rakiem złośliwym płuca - zdjęcie główne

Walkę z rakiem złośliwym płuca

20 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Mirosław Kuczkowski - awatar

Mirosław Kuczkowski

Organizator zbiórki

Od dłuższego czasu choruję na dolegliwości wielu chorób takich jak  prostata kamicę nerkową rufleksa z przepuklinę przełykową chorobę kręgosłupa dysfunkcję barku rąk prawego i lewego no A teraz w dodatku dopadł mnie prawie 9 cm rak płuca prawego jestem po chemii mam mieć operację lecz się boję gdyż po pięcio miesięcznym  leczeniu nie widać żadnych zmian  i jestem załamany mam znaczną grupę niepełnosprawności lecz otrzymuję tylko 701 zł A czynsz za mieszkanie wynosi 650 zł nie  licząc światła gazu i ogrzewania mieszkania na gaz telefon i innych wydatków jestem cołkowicie załamany a w dodatku nawala piec gazowy i prawdopodobnie trza będzie wymienić na nowy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Mirosław Kuczkowski - awatar

Mirosław Kuczkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Angelika Narloch-Walkowska - awatar
Angelika Narloch-Walkowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij