Zbiórka Na dalsze leczenie kolana - zdjęcie główne

Na dalsze leczenie kolana

1 830 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Kuciarska - awatar

Dominika Kuciarska

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Mam na imię Dominika, część z Państwa mnie już zna z poprzedniej zbiórki, w której prosiłam Państwa o szansę na lepsze życie, o to żebym nie została osobą niepełnosprawną, o to żebym mogła spełniać się prywatnie jak i zawodowo, bym mogła dalej nieść pomoc najbardziej potrzebującym, Dzięki Wam kochani udało się przeprowadzić zabieg artroskopii kolana 31 stycznia za drugim podejściem. Jestem już po ściągnięciu szwów. Niestety moja radość z zabiegu została przyćmiona po konsultacjach z lekarzami odnośnie dalszego leczenia, które okazało się niezwykle kosztowne. 18 lutego zaczynam rehabilitacje, obecnie noszę ortezę i chodzę o kulach. 4 marca odbędzie się wstrzykiwanie do kolana moich komórek macierzystych w celu poprawy jakości stawu. Tydzień później odbędzie się zastrzyk z kwasem hialuronowym, który ma na celu poprawę właściwości płynu maziowego. Niestety muszę przyjąć min. 5 takich dawek które wynoszą 850 zł(4250zł).Koszty rehabilitacji za 1h wynoszą 100 zł. Wiem że Państwo tyle mi już pomogli, mi i mojej rodzinie, której nie stać jest na dalsze moje leczenie, Ale proszę Was z całego serduszka o jeszcze jedną pomoc. Chciałabym każdego z Was przytulić i osobiście podziękować za to co dla mnie robicie chociaż nie da się tego opisać jak bardzo jestem wam wdzięczna i żadne słowa tego nie wyrażą. Dziękuję Wam i każdemu z osobna za to co dla mnie robicie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Adam - awatar

  Adam

  21.02.2019
  21.02.2019

  Życzę Ci dużo zdrowia:)

  • Dominika Kuciarska - awatar

   Dominika Kuciarska - Organizator zbiórki

   21.02.2019
   21.02.2019

   Dziękuję bardzo :)

1 830 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Kuciarska - awatar

Dominika Kuciarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Beata - awatar
Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij