Zbiórka Szkolny Klub Humanitarny SP67 - miniaturka zdjęcia

Szkolny Klub Humanitarny SP67

Zbiórka Szkolny Klub Humanitarny SP67 - zdjęcie główne

Szkolny Klub Humanitarny SP67

550 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Artur Bartkowiak - awatar

Artur Bartkowiak

Organizator zbiórki

EDIT: Jak poinformowała mnie opiekunka Klubu Humanitarnego, pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla Domu Dziecka w Wągrowcu. W tym domu przebywa obecnie 30 dzieci. Prócz podstawowych potrzeb, chciałyby otrzymać:

1. Tostery

2. Pendrivy

3. Duże koce

4. Kołdry, poduszki, pościele.

Klub Humanitarny stawia sobie za cel przekazanie tych i innych zebranych darów dla dzieci z Domu Dziecka w okolicach mikołajek, a zatem - WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD! Mamy tylko kilka dni, aby uzbierać całą kwotę, bo kto, jak nie my?

W Szkole Podstawowej nr 67 w Poznaniu prężnie działa klub humanitarny. Organizują liczne zbiórki darów, produktów. Organizują pomoc dla dzieci z bliższego i dalszego otoczenia szkoły. Biorą udział w wielu akcjach charytatywnych, a dużą ich część - sami inicjują.

Do Szkolnego Klubu Humanitarnego należy mój syn. Tą zbiórką chciałbym podziękować za ich wkład, za czynienie świata lepszym, a także - za przekazywanie tych wartości uczniom i ich rodzicom. Zebrane środki przekażę opiekunom Szkolnego Klubu Humanitarnego. Jestem przekonany, że te pieniądze wesprą ich działania i zostaną wykorzystane najlepiej, jak to możliwe. 

1000 złotych - wydaje się sporą kwotą. Jednak wystarczy, aby 100 osób wpłaciło 10 złotych na konto zbiórki, albo 50 osób - 20 złotych, a cel zostanie osiągnięty, a Szkolny Klub Humanitarny - otrzyma wsparcie, aby ich działania były jeszcze bardziej skuteczne, aby mogli pomóc jeszcze większej liczbie osób, a my - naszymi wpłatami, możemy podziękować Uczniom i Nauczycielom z Klubu Humanitarnego za ich pracę, pokazać, że to, co robią, jest dla nas ważne i chcemy mieć w ich działaniach swój mały udział.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Artur Bartkowiak - awatar

    Artur Bartkowiak

    01.12.19
    01.12.19

    Bardzo dziękuję za wsparcie! Mamy już 50%! W przyszłym tygodniu - zebraną kwotę przekażę zebraną kwotę Klubowi Humanitarnemu, aby mogli ją przeznaczyć na zakup prezentów do domu dziecka w Wągrowcu. Zbiórka - będzie trwała dalej!

550 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Artur Bartkowiak - awatar

Artur Bartkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Artur Bartkowiak - awatar
Artur Bartkowiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Liszka - awatar
Aleksandra Liszka
20
Joanna Pastuszak - awatar
Joanna Pastuszak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BARBARA HILMANOWICZ - awatar
BARBARA HILMANOWICZ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij