Zbiórka Pomóżmy Zuzi stanąć na nogi!!! - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Zuzi stanąć na nogi!!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Zuzi stanąć na nogi!!! - zdjęcie główne

Pomóżmy Zuzi stanąć na nogi!!!

330 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzanna Milewska - awatar

Zuzanna Milewska

Organizator zbiórki

Nazywam się Zuzia Milewska urodziłam się 13 listopada 2008 jako zdrowe dziecko wraz z siostrą bliźniaczką dostałyśmy po 10 punktów. W 9 miesiącu życia dostałam regres, który zmienił życie naszej rodzinki. Rodzice długo szukali dla mnie pomocy. Rehabilitowali mnie ile sił starczyło równocześnie jeżdżąc po lekarzach. Przyszedł ten czas kiedy usłyszeli diagnozę ZESPÓŁ RETTA przeżyli diagnozę strasznie ale gdy na nich spojrzałam to bardzo szybko powiedzieli WALCZYMY O NASZĄ ZUZIE ZA WSZELKĄ CENĘ DAMY Z SIEBIE WSZYSTKO! W tamtym roku byłam 3 razy na turnusie rehabilitacyjnym. Rodzice zbierają środki finansowe na moją rehabilitację ja daje z suebie wszystko co mogę. Robię bardzo duże postępy do przodu. Moim największym Marzenie jest stanąć na nogi PROSZĘ POMÓŻ MI!  Zapraszamy na moją stronę https://www.facebook.com/Zuzia-Milewska-Zesp%C3%B3%C5%82-Retta-559188150836782/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Zuzanna Milewska - awatar

  Zuzanna Milewska

  03.05.2019
  03.05.2019

  Początek majówki rozpoczął się dla Zuzi bardzo źle😢😢😢. Miała bardzo silny atak bólowy. Najgorsze to że nie byłam w stanie przekazać nam co jej jest, krzyczała strasznie. Byliśmy bezsilni i wykończeni. Z twarzy naszej córeczki znikł uśmiech, który towarzyszy jej w ciągu dnia. Po mału wracam ale bardzo ważna jest dla Zuzi stała rehabilitacja. Jeśli ktoś chciałby wspomóc turnus rehabilitacyjny, który już za miesiąc to bardzo będziemy wdzięczni.

  Zdjęcie aktualizacji 30 624

Komentarze


 • Marek Baranowski - awatar

  Marek Baranowski

  21.01.2019
  21.01.2019

  Walcz Zuzia ! :)

  • Zuzanna Milewska - awatar

   Zuzanna Milewska - Organizator zbiórki

   15.03.2019
   15.03.2019

   Dziękujemy z całego serca

 • ŁUKASZ ŁOWEJKO - awatar

  ŁUKASZ ŁOWEJKO

  20.01.2019
  20.01.2019

  Bo warto jest pomagać zdrówka Zuzia

  • Zuzanna Milewska - awatar

   Zuzanna Milewska - Organizator zbiórki

   15.03.2019
   15.03.2019

   Dziękujemy z całego serca

330 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzanna Milewska - awatar

Zuzanna Milewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Marzanna Rudnicka - awatar
Marzanna Rudnicka
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Marek Baranowski - awatar
Marek Baranowski
20
ŁUKASZ ŁOWEJKO - awatar
ŁUKASZ ŁOWEJKO
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij