Zbiórka Operacja przepony u kotka - zdjęcie główne

Operacja przepony u kotka

179 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Kowalski - awatar

Dawid Kowalski

Organizator zbiórki

Witajcie!


Bardzo lubię zwierzęta i wraz z moją mamą jesteśmy dumnymi posiadaczami 8 kotów, psa i rodzinki jeżów które przychodzą w odwiedziny.

Niestety jednemu z naszych "dzieci" przydarzył się nieszczęśliwy wypadek, prawdopodobnie Wypłosz (imię pochodzi od faktu że był najsłabszy w miocie, mocno wystraszony, uciekał nawet przed spadającym liściem, po sterylizacji zmienił się nie do poznania, po prostu misio przytulas) został potrącony przez samochód. Weterynarz zdiagnozował uszkodzoną przeponę.

Jest mi strasznie głupio prosić o pomoc. Jednak nie stać mnie na operację, kotek cierpi, nie może swobodnie oddychać, nie je.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dawid Kowalski - awatar

  Dawid Kowalski

  03.09.2017
  03.09.2017

  Wypłosz naprawiony. Jeszcze wizyta kontrolna i zdjęcie szwów za dwa tygodnie.

  Zdjęcie aktualizacji 7 535

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.08.2017
  28.08.2017

  Ku chwale kotka,

179 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Kowalski - awatar

Dawid Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marta - awatar
Marta
50
Justyna - awatar
Justyna
100
PIOTR - awatar
PIOTR
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij