Zbiórka Obrońcy Ukrainy - Żytomierz - miniaturka zdjęcia

Obrońcy Ukrainy - Żytomierz Jak założyć taką zbiórkę?

Obrońcy Ukrainy - Żytomierz

121 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bazhena Michalets - awatar

Bazhena Michalets

Organizator zbiórki

Nazywam się Bazhena Michalets. Od pierwszego dnia wojny pomagamy ukraińskiej armii, policji i zwykłym obywatelom, którzy zmuszeni byli do ucieczki z linii frontu. Choć zmuszona byłam do ewakuacji z kraju i odnalazłam schronienie w Polsce, nie przerwałam swojej działalności, którą kontynuuję zdalnie.

Aktualnie spieszymy z pomocą wojskowym, cywilom, a także robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspomóc również policję. Wiele najpotrzebniejszych rzeczy kupujemy za własne pieniądze, jednak jesteśmy w tym naszym pomaganiu wspierani przez obywateli cywilnych.

Kupujemy lub zdobywamy różne militaria, żywność, środki higieny osobistej, podstawowe artykuły dziecięce, by potem spakować wszystko i dostarczyć bezpośrednio tym, którzy ich bardzo potrzebują.

Jesteśmy z Żytomierza, ale pomagamy zarówno na linii frontu, jak i uchodźcom w naszym województwie.

Bardzo proszę o wsparcie nas w pomaganiu i dziękuję dotychczasowym Darczyńcom.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
121 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bazhena Michalets - awatar

Bazhena Michalets

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
10
Lena Kilian - awatar
Lena Kilian
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Katarzyna Bojczuk - awatar
Agata Katarzyna Bojczuk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij