Zbiórka Obudźmy Radka - zdjęcie główne

Obudźmy Radka

39 593 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 386 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Żrałko - awatar

Dorota Żrałko

Organizator zbiórki

Obudźmy Radka!!! Radek jest moim kuzynem, który kilka miesięcy temu uległ wypadkowi w wyniku którego do dzisiaj jest w śpiączce. Radek jest świetnym fotografem, wspaniałym czlowiekiem, mężem oraz ojcem. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację i leczenie Radka oraz na pomoc jego żonie, ktora znalazła się w ciężkiej sytuacji w zwiazku ze śpiączka męża. Asia jest nauczycielką ze swej skromnej pensji musi utrzymać siebie i syna oraz opłacić składki męża, który przed wypadkiem prowadził własną firmę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia za maseczki - awatar

  Natalia za maseczki

  12.04.2020
  12.04.2020

  Za maseczki

 • Kasia Mol- różowa pufa😊 - awatar

  Kasia Mol- różowa pufa😊

  12.02.2020
  12.02.2020

  Licytacja Emila Oleszczyk- różowa pufa

 • Monika - awatar

  Monika

  12.02.2020
  12.02.2020

  40 zł za encyklopedię historii powszechnej aukcja p. Mariola Kin-Kowalczyk

 • Ola Kabat - awatar

  Ola Kabat

  10.02.2020
  10.02.2020

  Licytacja, książki na temat Syberii

 • Bartek Długosz - awatar

  Bartek Długosz

  10.02.2020
  10.02.2020

  Zestaw książek od Magdy K.

39 593 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 386 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Żrałko - awatar

Dorota Żrałko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 386

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Domi - awatar
Domi
100
Maja i Kaja - awatar
Maja i Kaja
100
Karol i Kaśka - awatar
Karol i Kaśka
200
Alberta Zawadzka - awatar
Alberta Zawadzka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Oliwia Recław - awatar
Oliwia Recław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij