Zbiórka Pomoc na leczenie bezdomnego psa - zdjęcie główne

Pomoc na leczenie bezdomnego psa

503 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Eleonora Sorlie - awatar

Eleonora Sorlie

Organizator zbiórki

Pies o imieniu Borys. 

Wiek, około 6,5 roku. Zabrany ze schroniska w Wojtyszkach w koncu pazdziernika 2016 do hoteliku Mokry Nosek w Tersinie pod Warszawą, gdzie miał czekać na dom stały.
Nic nie wskazywało na to, że jest chory.
Niestety, na początku stycznia 2017 pojawiło się zapalenie pęcherza moczowego. Leczenie antybiotykiem nie dało rezultatu. Przeprowadzono kolejne badania, które wykazały złogi, kamienie w pęcherzu moczowym.
Pierwszy zabieg operacyjny przeprowadzono w klinice Elvet w Warszawie, dnia 23 stycznia. Usunięto kamienie z pęcherza moczowego.  Koszt - 2000 zl.
Pies nadal sygnalizował silne bóle.
Wykonano badania . rezonans magnetyczny, tomografia oraz punkcja w klinice w Milanowku u dra Olkowskiego. Koszt- 1500 zl. (Do tego doszły koszty dodatkowe, związane z podawanymi lekami, z wizytami weterynarza w hoteliku podawanie dożylne antybiotyku, cewnikowanie itp.) 

Wynik : zmiany w kregoslupie ktore powstaly najprawdopodobniej na skutek bicia psa, i znecania sie nad nim.
Zalecono antybiotykoterapie, ktora miala zlikwidowac stan zapalny, zniwelować ból, a tym samym spowodować normalne poruszanie się psa.  Niestety, bez efektu.
Pies zostal przewieziony na konsultacje do dra Janickiego do Warszawy.
Zrobiono kolejno dwie blokady. Rownież bez efektu.  Jedyną możliwością uratowania zwierzęcia stała sie operacja, którą przeprowadzono dnia 21 lutego, w klinice Wawervet, a która polegała na odbardzeniu kręgosłupa.  Zabieg trwał 4 godziny. Koszt: 5000 zl.
Po czterech dobach spędzonych w szpitaliku - dwie doby przed zabiegiem, oraz dwie po zabiegu-  pies został przewieziony do hoteliku gdzie obecnie przebywa. 

Koszty leczenia  od poczatku choroby przekroczyły 9000 zł. Prosimy o pomoc.

Nie jesteśmy fundacją, a prywatnymi osobami, które pomagają psom, zabierając je ze schronisk, szukając dla nich domów.
W ciągu dwóch lat, dzięki naszemu działaniu, 54 psy opuściły schroniska i znalazły domy.

Zapraszamy na naszą stronę na Fb., która nazywa się NASZE BURE I NIE BURE.

Ten pies ma tylko nas.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Eleonora Sorlie - awatar

  Eleonora Sorlie

  01.03.17
  01.03.17

  Dziekujemy bardzo wszystkim Darczyncom. Pies nadal nie wstaje. W niedziele bedzie przewieziony do Kliniki Braci Mniejszych w Knstantynowie k. Lodzi. Trzeba ustalic przyczyne bolu, ktory jest nadal, pomimo przeprowadzonej operacji odbarczenia kregoslupa. Prosimy o wsparcie. Kazda zlotowka ma ogromne znaczenie w ratowaniu tego biednego zwierzecia.

  Zdjęcie aktualizacji 3 264

503 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Eleonora Sorlie - awatar

Eleonora Sorlie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Ludmiła Lubowiecka - awatar
Ludmiła Lubowiecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
5
Jola Kukucz - awatar
Jola Kukucz
50
Monika - awatar
Monika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
50
Krystyna Karczmarski - awatar
Krystyna Karczmarski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij