Zbiórka Wyjazd do Niemeic - zdjęcie główne

Wyjazd do Niemeic

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Biendara - awatar

Gosia Biendara

Organizator zbiórki

Dzień dobry.
Zwracam się o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu do Niemiec.
Jestem projektantką z Leszna. W zeszłym roku zawiesiłam działalność gospodarczą. Niestety nie powiodło mi się zorganizowanie biura. Nie udało mi się znaleźć odpowiedniej osoby do prowadzenia marketingu. Zajmuję się projektowaniem graficznym i rysunkiem. Biorę także udział w akcjach charytatywnych. Moje prace są wystawiane na aukcjach, które pomagają chorym dzieciom i zwierzętom.

W maju wyjeżdżam do Niemiec, do pracy. Do końca maja muszę wpłacić pieniążki za udzieloną pożyczkę na firmę. Poza tym potrzebuję finansów na zakup leków, jedzenia oraz odzieży. Nie mam osoby, która może mi w tej chwili pomóc. W tym roku podjęłam pracę w Niemczech. Na początku maja znowu jadę. Przez ostatni miesiąc chorowałam na zapalenie płuc i nie mogłam podjąć pracy. Potrzebuję niezbędnych środków aby godnie żyć podczas wyjazdu. Firma, w której podejmuje pracę jest firmą, która stwarza dobre warunki swoim pracownikom, ale na początek potrzebne jest samodzielne wyżywienie. Firma tego nie gwarantuje. Obecnie wykonuję zawód grafika. Niestety choroba tak mnie zmogła, że nie udało mi się pozyskać środków na wyjazd. Przez ponad miesiąc kurowałam się.
Bardzo proszę o wsparcie niezbędnych moich potrzeb.
W przyszłości od siebie mogę także dać wsparcie w formie reklamy na swoim portalu na facebooku osób, które starają się pozyskać środki na swoje cele oraz wesprzeć Pomagam.pl.
Również w miarę swoich możliwości wesprę finansowo zgłaszane projekty.
Obecnie pomagam stowarzyszeniu publicznemu w moim mieście, które także daje osobom biednym z mojego miasta pomoc. Oddaję niepotrzebne środki trwałe w postaci mebli lub odzieży.
Będę niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Biendara - awatar

Gosia Biendara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij