Gosia Biendara - awatar

Gosia Biendara

Organizator zbiórki

Dzień dobry.
Zwracam się o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu do Niemiec.
Jestem projektantką z Leszna. W zeszłym roku zawiesiłam działalność gospodarczą. Niestety nie powiodło mi się zorganizowanie biura. Nie udało mi się znaleźć odpowiedniej osoby do prowadzenia marketingu. Zajmuję się projektowaniem graficznym i rysunkiem. Biorę także udział w akcjach charytatywnych. Moje prace są wystawiane na aukcjach, które pomagają chorym dzieciom i zwierzętom.

W maju wyjeżdżam do Niemiec, do pracy. Do końca maja muszę wpłacić pieniążki za udzieloną pożyczkę na firmę. Poza tym potrzebuję finansów na zakup leków, jedzenia oraz odzieży. Nie mam osoby, która może mi w tej chwili pomóc. W tym roku podjęłam pracę w Niemczech. Na początku maja znowu jadę. Przez ostatni miesiąc chorowałam na zapalenie płuc i nie mogłam podjąć pracy. Potrzebuję niezbędnych środków aby godnie żyć podczas wyjazdu. Firma, w której podejmuje pracę jest firmą, która stwarza dobre warunki swoim pracownikom, ale na początek potrzebne jest samodzielne wyżywienie. Firma tego nie gwarantuje. Obecnie wykonuję zawód grafika. Niestety choroba tak mnie zmogła, że nie udało mi się pozyskać środków na wyjazd. Przez ponad miesiąc kurowałam się.
Bardzo proszę o wsparcie niezbędnych moich potrzeb.
W przyszłości od siebie mogę także dać wsparcie w formie reklamy na swoim portalu na facebooku osób, które starają się pozyskać środki na swoje cele oraz wesprzeć Pomagam.pl.
Również w miarę swoich możliwości wesprę finansowo zgłaszane projekty.
Obecnie pomagam stowarzyszeniu publicznemu w moim mieście, które także daje osobom biednym z mojego miasta pomoc. Oddaję niepotrzebne środki trwałe w postaci mebli lub odzieży.
Będę niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Gosia Biendara - awatar

Gosia Biendara

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij