Zbiórka Wyjazd do Niemeic - zdjęcie główne

Wyjazd do Niemeic

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Gosia Biendara - awatar

Gosia Biendara

Organizator zbiórki

Dzień dobry.
Zwracam się o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu do Niemiec.
Jestem projektantką z Leszna. W zeszłym roku zawiesiłam działalność gospodarczą. Niestety nie powiodło mi się zorganizowanie biura. Nie udało mi się znaleźć odpowiedniej osoby do prowadzenia marketingu. Zajmuję się projektowaniem graficznym i rysunkiem. Biorę także udział w akcjach charytatywnych. Moje prace są wystawiane na aukcjach, które pomagają chorym dzieciom i zwierzętom.

W maju wyjeżdżam do Niemiec, do pracy. Do końca maja muszę wpłacić pieniążki za udzieloną pożyczkę na firmę. Poza tym potrzebuję finansów na zakup leków, jedzenia oraz odzieży. Nie mam osoby, która może mi w tej chwili pomóc. W tym roku podjęłam pracę w Niemczech. Na początku maja znowu jadę. Przez ostatni miesiąc chorowałam na zapalenie płuc i nie mogłam podjąć pracy. Potrzebuję niezbędnych środków aby godnie żyć podczas wyjazdu. Firma, w której podejmuje pracę jest firmą, która stwarza dobre warunki swoim pracownikom, ale na początek potrzebne jest samodzielne wyżywienie. Firma tego nie gwarantuje. Obecnie wykonuję zawód grafika. Niestety choroba tak mnie zmogła, że nie udało mi się pozyskać środków na wyjazd. Przez ponad miesiąc kurowałam się.
Bardzo proszę o wsparcie niezbędnych moich potrzeb.
W przyszłości od siebie mogę także dać wsparcie w formie reklamy na swoim portalu na facebooku osób, które starają się pozyskać środki na swoje cele oraz wesprzeć Pomagam.pl.
Również w miarę swoich możliwości wesprę finansowo zgłaszane projekty.
Obecnie pomagam stowarzyszeniu publicznemu w moim mieście, które także daje osobom biednym z mojego miasta pomoc. Oddaję niepotrzebne środki trwałe w postaci mebli lub odzieży.
Będę niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Gosia Biendara - awatar

Gosia Biendara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij