Zbiórka Ochotnicza Armia Adama - zdjęcie główne

Ochotnicza Armia Adama

36 573 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 493 osoby
Zbiórka zakończona
 
Anna Strzelecka - awatar

Anna Strzelecka

Organizator zbiórki

Dzień Dobry,

Ciężko zacząć… Mam na imię Ania i wraz z Mężem Sylwkiem postanowiliśmy zorganizować wsparcie dla naszego Przyjaciela – Adama Głowackiego. W poniedziałkowy poranek (17 lutego 2020 r.) dostał udaru. Dotychczas Adam pomagał mieszkańcom Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie czynnie działając w Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziś pragniemy zjednoczyć  ludzkie serca i pomóc dobremu Człowiekowi. Niebawem – w kwietniu, będę obchodziła swoje urodziny. Moim najwspanialszym prezentem byłoby zebrać 13 300,00 zł dla Adasia. Właśnie ta kwota pozwoli opłacić 4-tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjnym Norman w Koszalinie. Rehabilitacje pozwolą dążyć do przywrócenia Adamowi jak największej sprawności. Wiem, że każdy z nas ma swoje wydatki, ale może wpłacisz choć 5 zł, 10 zł … tyle ile możesz dać…  Okaż kawałek serca drugiemu Człowiekowi!Dobro wraca, pamiętajcie! Dobro wraca…

Operator pobierze 7,5% od zebranej kwoty (dlatego zbieramy 15 000,00 zł i zostanie potrzebna kwota z hakiem), pozostała suma trafia na konto Adama! Wierzę, że się uda! Do dzieła Kochani!

Mam jeszcze jeden pomysł, na Facebooku powstała grupa wsparcia „Ochotnicza Armia Adama”, na której możecie napisać parę słów dedykowanych Adamowi. Dodajmy mu sił i wsparcia psychicznego. Niech dzięki Waszym słowom - Adam nabierze wiatr w swoje skrzydła i stanie do walki o jak największą sprawność!


27.02.2020 r. 

Przyjaciele Adama,

Jestem pod wielkim wrażeniem, że w tak krótkim czasie uzbieraliśmy pierwszy cel zbiórki w kwocie 15 tys. w ciągu 11 godzin (21.02-22.02.2020).

Wspólnie z Ochotniczą Armią Adama postanowiliśmy zbierać dalej pieniądze na niezbędne leczenie. I tak w dniu 26 lutego br. uzbieraliśmy ponad 30 tys. - II cel zbiórki.

Postanowiliśmy z Mężem, że skoro swoje urodziny obchodzę w kwietniu - to nie zamykam zbiórki, a "ciśniemy dalej" ...

Przed nami wydarzenia, kolejne licytacje! Zapraszamy na grupę na fb OCHOTNICZA ARMIA ADAMA! 

https://www.facebook.com/groups/616896095757703/?multi_permalinks=620382105409102¬if_id=1582756093965821¬if_t=feedback_reaction_generic

Nie zapomnieliśmy o sobie nawzajem, o sensie naszego istnienia, gdzie nasze szczęście jest, gdzie nasza promienna moc!

Ochotnicza Armio Adama jak cudownie, że Jesteście! Czuwajcie! Wysyłajcie innym miłość! Obudźmy piękno, blask, pozytywną energię - pomagając, kochając, aby Adam odbudował swoją siłę <3

Pozdrawiam serdecznie,

Ania & Sylwek

Komentarze


 • Agnieszka i Waldek - awatar

  Agnieszka i Waldek

  13.03.20
  13.03.20

  Adam pozdrawiamy Cie serdecznie. Jestesmy pewni ze to kwestia czasu i wrocisz do pelnych sil. Badz tylko cierpliwy bo dzielny juz jestes.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.20
  25.02.20

  Rogaliki

 • Hanna i Piotr Słowik - awatar

  Hanna i Piotr Słowik

  25.02.20
  25.02.20

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.Trzymamy kciuki!

 • Rafał K - Licytacja Bezy - awatar

  Rafał K - Licytacja Bezy

  24.02.20
  24.02.20

  Pozdrawiam

 • Adrian Reszka - awatar

  Adrian Reszka

  24.02.20
  24.02.20

  Licytacja Adriana Filipskiego

36 573 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 493 osoby
Zbiórka zakończona
 
Anna Strzelecka - awatar

Anna Strzelecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 493

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Jan Biegajscy - awatar
Anna Jan Biegajscy
100
Agnieszka i Waldek - awatar
Agnieszka i Waldek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Stenia z Grudziądza - awatar
Stenia z Grudziądza
20
Beata Eska-Wojciechowska - awatar
Beata Eska-Wojciechowska
50
Marcin Małkowski - awatar
Marcin Małkowski
50
puzzle1    beata kasprzyk - awatar
puzzle1 beata kasprzyk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia Wojciechowska - awatar
Klaudia Wojciechowska
230

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij