Zbiórka Widzieć więcej-ratujmy oczy Riki - miniaturka zdjęcia

Widzieć więcej-ratujmy oczy Riki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Widzieć więcej-ratujmy oczy Riki - zdjęcie główne

Widzieć więcej-ratujmy oczy Riki

1 156 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roksana Koralewska - awatar

Roksana Koralewska

Organizator zbiórki

Widzieć więcej - ratujemy oczka Riki


Rika to niespełna trzyletnia suczka rasy american staffordshire terrier, która została przyganięta z innego domu dwa lata wstecz. Poza ciężką alergią pokarmową wykryto u niej zaćmę na obojgu oczach w różnym stopniu zaawansowania.  Krople okulistyczne stosowane u ludzi niestety nie sprawdzają się u psów, toteż jedyną formą przywrócenia prawidłowego widzenia jest operacja (fakoemulsyfikacja) 

Po telefonicznym ustaleniu wstępnych kosztów, już na ten moment wiem, że przerastają one moje możliwości finansowe - koszt samego zabiegu to 4000 złotych, do tego konsultacje, echo serca, badanie krwi. 

Zaćma została stwierdzona przez ogólnego lekarza weterynarii, 23 kwietnia (na pierwszej konsultacji przedoperacyjnej) zostanie ona potwierdzona przez okulistę lek. wet. Pawła Stefanowicza. 


Czuję się zobowiązana do informowania o przebiegu wizyt, co też na pewno będę sumiennie robić z nadzieją, że znajdą się dobre duszyczki, które pomogą uratować wzrok mojego za młodego na ślepotę pieska :(

Z wyrazami szacunku, Roksana Koralewska 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Roksana Koralewska - awatar

  Roksana Koralewska

  17.05.2018
  17.05.2018

  Jesteśmy po badaniu echa serca i morfologii krwi. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby Rika była operowana:) Wyniki przesłane zostały do przychodni weterynaryjnej Retina, teraz zostaje czekać na decyzję anestezjologa i zaproponowanie terminu operacji przez doktora Stefanowicza.
  Pięknie dziękujemy za udzieloną nam pomoc, finansową i każdą inną, jesteście wspaniali!
  PS. trzymajcie kciuki za sobotni event
  https://www.facebook.com/events/165641474256467/?ti=cl

  Zdjęcie aktualizacji 15 279

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.2018
  10.04.2018

  Trzymam kciuki za psinkę!

1 156 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roksana Koralewska - awatar

Roksana Koralewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Patrycja - awatar
Patrycja
20
Zofia Gwiazdecka - awatar
Zofia Gwiazdecka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Gałan-Chaś - awatar
Ewa Gałan-Chaś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
3cko Ania Skejt - awatar
3cko Ania Skejt
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij