Zbiórka Sprzęt optyczny-okulary/soczewki - miniaturka zdjęcia

Sprzęt optyczny-okulary/soczewki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sprzęt optyczny-okulary/soczewki - zdjęcie główne

Sprzęt optyczny-okulary/soczewki

140 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
EN ES - awatar

EN ES

Organizator zbiórki

Witam wszystich odwiedzających!

Nazywam się Nicola i urodziłam się jako wcześniak. Mimo dużej wady wzroku (retinopatia wcześniacza, zaćma, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, krótkowzroczność, odwarstwienie siatkówki, -14 dioptrii wady wzroku )  staram się czerpać z życia ile się da, nie nadwyrężając oczu. Na obecną chwilę medycyna nie zna (mam nadzieję ,że jeszcze nie) środków które pomogłyby mi odzyskać część wzroku . U optyków, okulistów, w szpitalach i przychodniach jestem dość często, oraz często również słyszę odmowy związane z możliwą operacją, ale jestem zawsze dobrej myśli. Okulary czy soczewki nie są tanie, ostatnie które kupiłam nie są już w najlepszym stanie, i ich moc nie jest wystarczająca abym mogła cieszyć się chociażby widokiem zachodzącego słońca, widzieć co się dzieje na przejściu dla pieszych czy chociażby przeczytać ulotki czy ceny w sklepach (co jest uciążliwe - przynajmniej dla mnie) . Sprawy codzienne też nie są łatwe, omijanie przeszkód w postaci słupów, czy ludzi i przepraszanie za nieumyślne wejście - czy to w słup czy w człowieka- z uśmiechem idzie mi łatwo jak oddychanie.  Pomoc w uzbieraniu na okulary, soczewki, czy chociażby wizytę u okulisty jest dla mnie sprawą ważną, tym bardziej ,że wada postępuje, soczewki muszę zmieniać średnio co trzy miesiące. Za każdym razem ,gdy ktoś udziela mi pomocy nie zdając sobie sprawy z tego jaką mam wadę wzroku, wzrusza mnie bardzo, do tego stopnia ,że łezka potrafi mi się zakręcić w oku.  Doceniam każdą pomoc w jakiejkolwiek postaci i dziękuję ,że dobro w ludziach istnieje. Zawsze również staram się w miarę możliwości pomagać.  Tym zdaniem kończę wypowiedź. Pamiętajmy, że nigdy nie wiadomo na kogo trafiamy na ulicy, nie oceniajmy pochopnie, i pomagajmy, a nam również któregoś razu ktoś pomoże. Wierzę ,że dobro wraca. Pozdrawiam, Nicola

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.11.2018
    22.11.2018

    Ludzie miejcie serce. Nie tylko dzieci i emeryci potrzebują pomocy

140 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
EN ES - awatar

EN ES

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek Ślusarz - awatar
Piotrek Ślusarz
3
Piotrek - awatar
Piotrek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Nana - awatar
Nana
20
Alex - awatar
Alex
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij