Zbiórka Sprzęt optyczny-okulary/soczewki - miniaturka zdjęcia

Sprzęt optyczny-okulary/soczewki

Zbiórka Sprzęt optyczny-okulary/soczewki - zdjęcie główne

Sprzęt optyczny-okulary/soczewki

140 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
EN ES - awatar

EN ES

Organizator zbiórki

Witam wszystich odwiedzających!

Nazywam się Nicola i urodziłam się jako wcześniak. Mimo dużej wady wzroku (retinopatia wcześniacza, zaćma, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, krótkowzroczność, odwarstwienie siatkówki, -14 dioptrii wady wzroku )  staram się czerpać z życia ile się da, nie nadwyrężając oczu. Na obecną chwilę medycyna nie zna (mam nadzieję ,że jeszcze nie) środków które pomogłyby mi odzyskać część wzroku . U optyków, okulistów, w szpitalach i przychodniach jestem dość często, oraz często również słyszę odmowy związane z możliwą operacją, ale jestem zawsze dobrej myśli. Okulary czy soczewki nie są tanie, ostatnie które kupiłam nie są już w najlepszym stanie, i ich moc nie jest wystarczająca abym mogła cieszyć się chociażby widokiem zachodzącego słońca, widzieć co się dzieje na przejściu dla pieszych czy chociażby przeczytać ulotki czy ceny w sklepach (co jest uciążliwe - przynajmniej dla mnie) . Sprawy codzienne też nie są łatwe, omijanie przeszkód w postaci słupów, czy ludzi i przepraszanie za nieumyślne wejście - czy to w słup czy w człowieka- z uśmiechem idzie mi łatwo jak oddychanie.  Pomoc w uzbieraniu na okulary, soczewki, czy chociażby wizytę u okulisty jest dla mnie sprawą ważną, tym bardziej ,że wada postępuje, soczewki muszę zmieniać średnio co trzy miesiące. Za każdym razem ,gdy ktoś udziela mi pomocy nie zdając sobie sprawy z tego jaką mam wadę wzroku, wzrusza mnie bardzo, do tego stopnia ,że łezka potrafi mi się zakręcić w oku.  Doceniam każdą pomoc w jakiejkolwiek postaci i dziękuję ,że dobro w ludziach istnieje. Zawsze również staram się w miarę możliwości pomagać.  Tym zdaniem kończę wypowiedź. Pamiętajmy, że nigdy nie wiadomo na kogo trafiamy na ulicy, nie oceniajmy pochopnie, i pomagajmy, a nam również któregoś razu ktoś pomoże. Wierzę ,że dobro wraca. Pozdrawiam, Nicola

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.11.18
    22.11.18

    Ludzie miejcie serce. Nie tylko dzieci i emeryci potrzebują pomocy

140 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
EN ES - awatar

EN ES

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek Ślusarz - awatar
Piotrek Ślusarz
3
Piotrek - awatar
Piotrek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Nana - awatar
Nana
20
Alex - awatar
Alex
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij