Zbiórka Ważne rehabilitacje Dominika - miniaturka zdjęcia

Ważne rehabilitacje Dominika Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ważne rehabilitacje Dominika - zdjęcie główne

Ważne rehabilitacje Dominika

3 950 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Dominik to cudowny chłopiec, z ogromnym serduszkiem, wesoły, inteligentny, interesuje się wieloma dziedzinami życia, ma mnóstwo marzeń. Niestety stwierdzono u niego bardzo poważne nieprawidłowości w oczach. 

Po długotrwałych badaniach, stwierdzono u Dominika NIEoperacyjne anomalie rozwojowe siatkówki oczu, zaburzenia siatkówki w obu oczach.  nadwzroczność OPL.

Dominik jest cały czas objęty opieką okulistyczną. Ma badania co 3-4 miesiące. Jego chorobę lekarze zaliczają jako zwyrodnienie siatkówki dziedziczne, gdzie również trafiliśmy do poradni genetycznej z podejrzeniem choroby Norriego.

Ponieważ Dominik niemalże nie widzi, to bardzo się garbi i grozi mu skolioza. Musi być rehabilitowany w zakresie kręgosłupa. Potrzebuje rehabilitacji wzrokowej, terapii SI, terapii pedagogicznej, TUS, logopedię (dysleksja anatomiczna i nieprawidłowości w koordynacji ruchów aparatu artykulacji).

Aby móc się uczyć Dominik bardzo potrzebuje sprzęty elektroniczne, typu lupy elektroniczne, powiększalniki itp.

Wykorzystujemy w pełni rehabilitacje na NFZ oraz dofinansowanie do zakupu sprzętu z PFRON (raz na 5 lat). Jest to kropla w morzu potrzeb. To jak wyglądają rehabilitacje na NFZ każdy chyba wie. 

Ponieważ jest potrzeba rehabilitacji stałej, wiąże się to z ogromnymi kosztami.

Potrzeby roczne:

14.870 zł - powiększalnik EXIGO z dwoma ekranami  (zdjęcie poniżej)

1.900 zł - używany rower rehabilitacyjny - 3 kołowy

2.400 zł - rehabilitacja wzrokowa, treningi

2.400 zł - osteopata rehabilitacja kręgosłupa 2 x miesięcznie po 100 zł 

2.400 zł - logopedia minimum 2 x miesięcznie

2.400 zł - TUS minimum 2 x miesięcznie

2.400 zł - SI minimum 2 x miesięcznie

4.500 zł - Ortodonta (aparat)

Zbiórka jest zweryfikowana i koordynowana przez: 

Fundacja pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie"
Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
KRS 0000239060, NIP 521-336-14-63, REGON 140217610

Zbiórkę można również wesprzeć oddając swój 1% od podatku,
podając w zeznaniu PIT nr KRS 0000239060 i dopisek "Dla Dominika". 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 950 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Kamil - awatar
Kamil
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Franky Flash - awatar
Franky Flash
400
Michał Z - awatar
Michał Z
50
8G SP nr 82 - awatar
8G SP nr 82
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij