Zbiórka Rudy chce oddychać - miniaturka zdjęcia

Rudy chce oddychać

Zbiórka Rudy chce oddychać - zdjęcie główne

Rudy chce oddychać

0 zł z 300 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Joanna Krzemińska - awatar

Joanna Krzemińska

Organizator zbiórki

Rudy, bo tak na niego wołamy, został uratowany z ogródków działkowych w lipcu 2015 roku. Przygarnęła go moja Babcia. Pomału oswajany, stał się wielką przylepą domagającą się ludzkiej uwagi. Niestety Rudy, mimo swego uroku, jest chory. Przez swoje krótkie kocie życie, nieustannie zmaga się z katarem, który skutecznie zatruwa mu kocią egzystencję.  Lekarze próbowali leczyć Rudego. Dostawał antybiotyki, zastrzyki. Miał robione badania krwi, wymaz. Wszystko to bardzo dzielnie znosił. Niestety leki pomagały na krótko i katar wracał. Nikt nadal nie wie, co jest Rudemu. Babcia każdego dnia wyciera mu nos. Kot z trudem oddycha. Katar wyraźnie mu doskwiera. Mimo to Rudy jest pogodnym kotem i nie poddaje się. Babcia bardzo chciałaby, żeby Rudy był zdrowy. Niestety nie stać jej na dalsze wizyty u weterynarza, diagnostykę i leczenie. Poddała się, choć z bólem znosi cierpienie Rudego. Martwi się w swej bezradności. 

Babcia zżyła się z Rudym, który towarzyszy jej w codziennych pracach na podwórku, i stał się jej prawdziwym Kocim przyjacielem.

Proszę Was o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na leczenie Rudego. Zależy nam, żeby w końcu mógł choć trochę swobodniej oddychać i cieszyć się swoim kocim życiem.

Za każdą wpłatę dziękuję w imieniu swoim, Rudego i Babci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 300 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Joanna Krzemińska - awatar

Joanna Krzemińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij