Zbiórka Rudy chce oddychać - zdjęcie główne

Rudy chce oddychać

0 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Krzemińska - awatar

Joanna Krzemińska

Organizator zbiórki

Rudy, bo tak na niego wołamy, został uratowany z ogródków działkowych w lipcu 2015 roku. Przygarnęła go moja Babcia. Pomału oswajany, stał się wielką przylepą domagającą się ludzkiej uwagi. Niestety Rudy, mimo swego uroku, jest chory. Przez swoje krótkie kocie życie, nieustannie zmaga się z katarem, który skutecznie zatruwa mu kocią egzystencję.  Lekarze próbowali leczyć Rudego. Dostawał antybiotyki, zastrzyki. Miał robione badania krwi, wymaz. Wszystko to bardzo dzielnie znosił. Niestety leki pomagały na krótko i katar wracał. Nikt nadal nie wie, co jest Rudemu. Babcia każdego dnia wyciera mu nos. Kot z trudem oddycha. Katar wyraźnie mu doskwiera. Mimo to Rudy jest pogodnym kotem i nie poddaje się. Babcia bardzo chciałaby, żeby Rudy był zdrowy. Niestety nie stać jej na dalsze wizyty u weterynarza, diagnostykę i leczenie. Poddała się, choć z bólem znosi cierpienie Rudego. Martwi się w swej bezradności. 

Babcia zżyła się z Rudym, który towarzyszy jej w codziennych pracach na podwórku, i stał się jej prawdziwym Kocim przyjacielem.

Proszę Was o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na leczenie Rudego. Zależy nam, żeby w końcu mógł choć trochę swobodniej oddychać i cieszyć się swoim kocim życiem.

Za każdą wpłatę dziękuję w imieniu swoim, Rudego i Babci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Krzemińska - awatar

Joanna Krzemińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij