Zbiórka Starość, samotność, choroba... - zdjęcie główne

Starość, samotność, choroba...

550 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Od czego zacząć opowieść o Zosi? Chyba od momentu, w którym ją poznaliśmy - nieufną do obcych staruszkę o przeszywającym spojrzeniu. 

Zosia do niedawna żyła biednie, ale szczęśliwie - na wsi u boku swojej pani. Niestety tej zimy pani Zosi umarła nagle pozostawiając Zosię samotnie na posesji... mijały tygodnie a Zosią nikt się nie interesował... do czasu, aż zaczęła przeszkadzać.

Tak właśnie Zosia trafiła pod naszą opiekę - nieufna, zrezygnowana, smutna. Całe życie jej światem było znajome miejsce, jedna osoba - a teraz?

Światem Zosi stało się Schronisko w Korabiewicach gdzie sunia powoli otwiera się na innych... Jednak to nie koniec tej smutnej historii.

Podczas badania USG wykryto u Zosi zmiany nowotworowe - litą zmianę na grzbiecie, podejrzaną zmianę pomiędzy jelitami. Zosia ma też zmianę w sutku - to bardzo dużo jak na jednego małego psiaka!  Zosia musi zostać JAK NAJSZYBCIEJ ZOPEROWANA!

Guzy po zabiegu muszą zostać wysłane do badania - to kolejne koszty. Zosia po zabiegu nie powinna wracać do schroniska - należy jej się ciepły opiekuńczy kącik w czyimś sercu...

Zosia jest średniej wielkości, waży kilkanaście kilogramów i ma około 13 lat. To sunia bardzo łagodna, grzeczna, spokojna, akceptuje inne psy! Potrzebuje ciepła, stabilizacji, własnego człowieka... jak najszybciej!

Pomóżcie nam wyleczyć Zosię, zapewnić jej bezpieczną przyszłość i życie bez bólu i smutku!


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Izabella Ambroziak - awatar

  Izabella Ambroziak

  21.03.2017
  21.03.2017

  Wpłaciłam mam nadzieję,że uda się Zosię uratować,powodzenia psinko.

 • Margaret Surmiak - awatar

  Margaret Surmiak

  20.03.2017
  20.03.2017

  Dziekuje, ze jestescie i pomagacie tym, ktorzy sami nie moga sobie pomoc! Zwierzeta, najbardziej niewinne i bezbronne...najbardziej wierne i kochane. Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.2017
  19.03.2017

  Łatwo sposób wpłaty.

550 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Monika Bembnowska - awatar
Monika Bembnowska
20
Monika Bembnowska - awatar
Monika Bembnowska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Eliza - awatar
Eliza
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izabella Ambroziak - awatar
Izabella Ambroziak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Paweł - awatar
Paweł
30
Margaret Surmiak - awatar
Margaret Surmiak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij